• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » Am si eu o intrebare cu privire la "Premii"
Am si eu o intrebare cu privire la "Premii"
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 1 | 10:33 PM
Am si eu un site ucoz si vreau sa stiu daca pot da acelasi premiu de mai multe ori in decurs de 24 de ore ,... nu de alta dar mie imi spune mereu ca nu pot face asta ...ma interesa daca exista o setare ceva cu privire la acest lucru! Multumesc!
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 4:43 PM
CreareWebsite, care premiu? Uitete in setarile utilizatorilor. drepturile fiecarui grup.
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 3 | 6:20 PM
La orice premiu ...
Selena
Postări: 19
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 3:57 PM
Fiecare premiu are setarea "Timpul în care expiră (zile)" — asta reprezinta perioada de timp in care utilizatorului ii poate fi reatribuit acelaşi premiu. Standardul (si minimul, in acelasi timp) e 1 - adica o zi.
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 5 | 4:01 PM
(Selena)
Fiecare premiu are setarea "Timpul în care expiră (zile)" — asta reprezinta perioada de timp in care utilizatorului ii poate fi reatribuit acelaşi premiu. Standardul (si minimul, in acelasi timp) e 1 - adica o zi.


Deci sa inteleg ca nu se poate da aceleasi 2 premii in aceeasi zi!? smile

Selena
Postări: 19
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 4:37 PM
Sa dai acelasi premiu, aceluiasi utilizator, in mai putin de 24 de ore, nu se poate. Dar sa dai acelasi premiu la doi utilizatori diferiti in mai putin de 24 de ore, se poate.
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 7 | 2:15 AM
(Selena)
Sa dai acelasi premiu, aceluiasi utilizator, in mai putin de 24 de ore, nu se poate. Dar sa dai acelasi premiu la doi utilizatori diferiti in mai putin de 24 de ore, se poate.


Da, stiam asta ... multumesc de raspuns!

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » Am si eu o intrebare cu privire la "Premii"
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: