• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » Am nevoie de putin ajutor
Am nevoie de putin ajutor
dOOm
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 12:17 PM
Salut as vrea sa va intreb cu fac sa imi dau posturi automat sa imi fac rank mie va rog spunetimi daca pot biggrin
43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 2 | 1:49 AM
nu e posi bil si cred ca se sanctioneaza asta.
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 3 | 11:19 PM
dOOm, ca administrator poţi modifica rank-ul şi numărul de posturi din profil "/index/8". În profilu personal găseşti:

Pentru a modifica numărul de posturi apeşi pe primul buton "Administrarea contoarelor" iar pentru a modifica rank-ul apeşi pe al doilea buton "Titlul şi Poziţia utilizatorului"

43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 4 | 11:31 PM
O_o asta credeam ca toti stiu, eu credeam ca aici pe site doreste asa ceva.
Intrebare: Cum se poate sa trec la urmatorul status. Pe forum.ucoz.ru este un test pe carel treci si primesti urmatorul tip de account, poate faceti si aici?

Durky
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 2:55 PM
Salut...vreau sa stiu dak ma puteti ajuta si pe mine cu cu chestie...?!.astazi mi-am facut un website prin uCoz.ro ...si vreau sa stiu dak exista vreo modalitate sa platesc unele aplicatii altfel in afara de cont ?, pentru ca nu am...!
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 8:37 PM
Durky,

1) pe viitor va rugam sa faci topic aparte la problemele tale, nu trece peste altii.
2) am inteles corect, vrei servicii separate? http://site-ul tau/panel/?a=pro;s=21
daca acolo nu ete ce vrei, scrie la suportul tehnic in bara de admin din CP, vei gasi Help

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » Am nevoie de putin ajutor
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: