• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » Probleme la rankuri !
Probleme la rankuri !
Artist
Postări: 61
Reputație: -1
Mesaj # 1 | 1:23 PM
Am o problema la mine pe site decat rankul ADMINILOR poate sa bage cv pe site restul apare asa :


Uitati am facut un print in modul in care a fost adaugat acel material :
Material modificat de Artist - Joi, 07/06/2012, 1:25 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 1:54 PM
Artist, va rugam nu mai folositi font size marit. noi vedem bine si cu cel standart.

Se pare ca Utilizatoru nu are dreptu sa adauge materiale in format html, ceia ce e bine, nu se merita sa dati drept la utilizatori sa foloseasca html.
Deci utilizatorii trebu sa adauge materiale in format txt simplu.

Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 3 | 2:46 PM
Artist, in al doilea screenshot postat de tine gasesti linia "Allow HTML tags when adding entries" ... aceasta trebuie bifata pentru ca respectiva grupa sa poate folosi limbaj de tip HTML in adaugarea unei intrari.
Artist
Postări: 61
Reputație: -1
Mesaj # 4 | 2:49 PM
dar iti poti da seama ca nu dau la utilizatori dau la moderatori , uploaderi acea functie
oricum multumesc frumos dar nu am inteles... o sa mai caut un rasp mai bun
Material modificat de Artist - Joi, 07/06/2012, 2:49 PM
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 5 | 3:07 PM
Artist, am specificat "pentru respectiva grupa" , e datoria ta sa decizi care este aceasta happy
Se pare ca nu am fost detul de explicit , din moment ce ai specificat ca nu ai inteles asa ca o sa iti prezint un screenshot poate te ajuta:



Deci acea linie din chenarul rosu trebuie bifata pentru ca grupa selectata de tine sa poata adauga articole in limbaj HTML
Atașamente: 0088469.png (76.6 Kb)
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » Probleme la rankuri !
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: