• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » inregistrare
inregistrare
iceyMaster
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:45 AM
Am o problema cu inregistrare nu funtionaza am facut site si prieteni sau inregistrat dar nu au primit emailul de comfirmare nici cum nici in spam nicari stie cineva ce e problema
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 1:53 PM
iceyMaster, link site
ylyutza
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 11:30 PM
La fel si la forumul meu...cei care isi pun o adresa de mail yahoo sau gmail primesc linkul de confirmare..dar cei cum ar fi cu mail @hotmail.ro,@personal.ro,nu primesc de nici un fel mailul de confirmare..care ar putea fi problema?
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 4 | 0:40 AM
iceyMaster, Am o rugaminte - spune-mi te rog pe ce provideri de e-mail au inregistrate adresele (yahoo.com, hotmail.ro, personal.ro, etc). Am avea nevoie de toate detaliile acestea pentru a verifica mai bine situatia. Multumesc
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
ylyutza
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 0:51 AM
Nu prea am inteles de ce m-ai intrebat din nou,doar am scris mai sus la care provider merge si la care nu(doar din cate stiu ,"provider de email" este de exemplu yahoo.com)..in fine:
Provideri la care se primesc mailuri de confirmare: gmail.com , yahoo.com .
Provideri la care NU se primesc mailuri de confirmare: personal.ro , hotmail.ro (acestea 2 sunt pe site-ul email.ro)

PS:intr-o zi un user a primit mail de confirmare pe platforma personal.ro,iar altul in urmatoarea zi,tot pe personal.ro nu a mai primit nimic..
Material modificat de ylyutza - Sâmbătă, 04/02/2012, 0:56 AM
Admin
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 10:08 PM
Peoblema pe yahoo.ro am si eu cu un user care nu primeste mail de confiemare si nu este primul si pe yahoo.com tot aceasi problema la uni merg si la alti nu.
www.w2kcs.ro by [w2kTeam]
Material modificat de Admin - Joi, 03/05/2012, 10:09 PM
iceyMaster
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 4:44 AM
ms pt informatie faceti gmail e cel mai bun
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » inregistrare
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: