• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » Cum adaug un mesaj de intampinare pe site
Cum adaug un mesaj de intampinare pe site
iulianstoian2
Postări: 44
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 11:49 PM
Cum adaug un mesaj de intampinare care sa contina Înregistrare | Autentificare ?
Si as mai avea o problema am invitat cativa prieteni sa se inregistreze pe site ...totul bine la primi 3 inregistrati , dupa imi spuneau ca nu merge sa se inregistreze ,(inregistrarea prin facebook , google sau twitter)
Ma poate ajuta cineva?
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 2 | 2:04 PM
Salut iulianstoian2, cateva mesaje de intampinare o sa gasesti aici http://rpu.ucoz.ro/load/scripturi_pentru_ucoz/1-8-2 putin mai jos. In legatura cu inregistrarea ce anume nu merge? ce le apare?
iulianstoian2
Postări: 44
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 2:07 PM
Ei cand dau sa se inregistreze de deschide fereastra dau click pe permite dupa se inchide fereastra si atat . Cand dau sa se autentifice nu merge .
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 4 | 2:12 PM
La mine merge insa mi-a preluat gresit unele date smile aceasta functie este noua iar pe serverul meu deocamdata nu a aparut, nu am folosit`o inca iar din aceasta cauza nu stiu sa iti raspund la aceasta intrebare.
Material modificat de Remus - Miercuri, 20/08/2014, 2:13 PM
iulianstoian2
Postări: 44
Reputație: 1
Mesaj # 5 | 2:12 PM
remus am incercat sa ma inregistrez pe site-ul de mai sus dar nu merge sad orice mail as pune spune ca a mai fost folosit sad Alt site de unde pot lua nu stii?
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 6 | 2:17 PM
Autentificarea se face prin uID, nu e nevoie de inregistrare, te loghezi cu e-mailul tau si parola de pe uID. Te poti loga cu acest cont de pe forum spre exemplu.
iulianstoian2
Postări: 44
Reputație: 1
Mesaj # 7 | 2:48 PM
smile Ai dreptate , am fost dat prima oara dar am fost introdus alta parola biggrin Mersii de ajutor smile

Adăugat (20/08/2014, 1:48 PM)
---------------------------------------------
Pe un site imi merg codurile dar pe unul nu , de ce oare? sad
Prima oara am bagat pe un site de proba si mergeau dar cand am vrut sa pun pe site-ul bun nu aparea nimic:(

Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 8 | 0:26 AM
La cei logati nu apare.. incearca sa te deconectezi.
iulianstoian2
Postări: 44
Reputație: 1
Mesaj # 9 | 0:58 AM
Mi-am dat si eu seama dupa biggrin mersii oricum .
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » Cum adaug un mesaj de intampinare pe site
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: