• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » inregistrarea membrilor
inregistrarea membrilor
rotundupaul
Postări: 23
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:28 PM
salut...as vrea sa stiu daca se poate schimba acel regulament care scrie pe pagina de inregistrare a membrilor si ce anume trebuie sa sterg pentru a disparea si "avatar","poza personala","city",si asa mai departe....vreau sa fac sa fie mai putine....precum:

nume
prenume
parola
verificare parola
email
varsta
sex
Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 2 | 8:44 PM
Control Panel -> Users -> Module settings si de acolo ar trebui sa te descurci.
Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
rotundupaul
Postări: 23
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 8:54 PM
am debifat pe acolo...si tot degeaba...cand intru la inregistrare,tot apar :|
si daca se poate sa imi zicicum sa scot acest mesaj:daca este voie
Quote
Atenţie! Acest site face parte din sistemul uNet. Vă recomandăm înregistrarea în sistemul uNet, completând formularul de mai jos. Astfel, veţi putea să vă autentificaţi pe toate site-urile deţinute prin intermediul uNet (în sistem sunt aproximativ 1 000 0000 de site-uri, pe care le puteţi indentifica prin insigna la forma de autentificare), dar şi să primiţi diferite facilităţi.

Pentru o autentificare sigură şi eficientă pe toate site-urile, este recomandat să se folosească bara de intrumente, sau un buton special de autentificare pentru FireFox, Chrome, Internet Explorer.
Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 4 | 8:57 PM
rotundupaul, Main » Users » Module settings si bifeaza Local users [?]
Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
rotundupaul
Postări: 23
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 9:16 PM
am schimbat pe acolo...am debifat am "invartit" pe acolo si nici o schimbare....nu vor sa dispara =)))
Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 6 | 9:24 PM
Quote (rotundupaul)
am schimbat pe acolo...am debifat am "invartit" pe acolo si nici o schimbare....nu vor sa dispara =)))

Oare de ce tind sa cred ca la 80% din cazuri e de vina utilizatorul si nu sistemul smile .
Ti-as desena sincer dar nu ma pricep la grafica deloc "just kidding" tongue .

Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
rotundupaul
Postări: 23
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 9:25 PM
nu e nimik...lasa ca o sa gasesc eu odata si odata...ce e drept nu prea ma pricep asa bine la sistemul ucoz...dar voi invata pe parcurs .. mc oricum
iustin2009
Postări: 24
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 5:48 AM
Quote (rotundupaul)
.as vrea sa stiu daca se poate schimba acel regulament care scrie pe pagina de inregistrare a membrilor si ce anume trebuie sa sterg pentru a disparea si "avatar","poza personala","city",si asa mai departe....vreau sa fac sa fie mai putine....precum:

nume
prenume
parola
verificare parola
email
varsta
sex


Trebuie sa fii utilizator Premium (adica sa cumperi ceva pe acolo)
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 9 | 11:23 AM
rotundupaul, cum a zis si iustin2009, trebuie sa cumperi pachet premiu pentru ca implicit toti utilizatorii tai se inregistreaza si se logheaza prin sistemul uNet.
Corn3l
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 10 | 10:30 AM
AUZi te rog imi mai poti explica doata te rog ca nam inteles schema Control Panel -> Users -> Module settings eu la Control Panel nam Users ma poti contacta la id de mes fara ID-uri pe forum(Danny) te rog
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 11 | 11:25 AM
Corn3l Panoul de Control -> Utilizatori » Setarile modulului si te duci la Campurile formularului de inregistrare si bifezi ce ai nevoie .
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » inregistrarea membrilor
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: