• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » Problema la cod de inregistrare
Problema la cod de inregistrare
-xF-Fox[:X]
Postări: 59
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 4:17 PM
Cind mi se inregistreaza utilizatorii in site la codul de siguranta le da greseala ....
CIca nu e drept codul de siguranta ... nu am crezut si am facut si eu ... si era drept ....
ce draq poate sa fie > >? link aici
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 2 | 1:56 PM
La mine a mers fara probleme inregistrarea pe site-ul tau. Mai incearca o data si fii f atent la codul de siguranta, sa fie identic cu cel din imagine.
Good things come to those who wait!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 3 | 3:32 PM
-xF-Fox[:X], pot să confirm și eu, am putut introduce codul și înregistra pe website: http://screencast.com/t/mm49GoiIb9S
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
-xF-Fox[:X]
Postări: 59
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 6:31 PM
Nu stiu am niste prieteni (cunoscuti) nu lea mers sa se inregistreze .... zicea ca codul de siguranta nu era drept intruna si eu am testat si am vazut dar poate a trecut problema nu stiu ...
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 5 | 7:47 PM
-xF-Fox[:X], cel mai probabil nu au introdus corect codul. Trebuie să le spui să fie atenți dacă li se cere, sa introducă literele cu majuscule sau fără. Aici apar aproape întotdeauna incompatibilitățile de cod.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
-xF-Fox[:X]
Postări: 59
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 8:27 PM
Draga eu mereu sunt atent la cod sincer :)) scriu cum e acolo dar lasa a fost ce a fost ca vad ca acuma merge dc singur nu stiu
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 7 | 9:01 PM
-xF-Fox[:X], imediat dupa ce ai postat acest topic am incercat eu sa ma conectez si a mers fara problema.
Vorbim aici de un sistem care ruleaza pe milioane de site-uri si nu prea poti sa vii cu "nu merge , ba merge"
Daca e sa nu functioneze codul de validare Captcha....sigur nu va functiona pe toate site-urile din sistemul ucoz si nu doar pe unul.
Nota: Va rog sa nu mai folositi astfel de metode pentru a va face rost de membri.
Nu cred ca te ajuta cu ceva daca aduni 2-3 membri in acest fel, care se vor conecta in dorinta de a te ajuta .
Multi dintre noi pierdem timp ca sa ajutam userii pe acest forum ... insa e destul de suparator sa vad ca incercati astfel de metode.
As fi preferat sa ma abtin, insa atitudinea ta ma obligat sa postez.
-xF-Fox[:X]
Postări: 59
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 9:35 PM
Danny, poate unii fac asa dar eu la naiba nu am dorit sa fac asa eu doar am vazut ca e o problema si era nu stiu ce draq nu mai este (ma bucur oricum) am postat ca credeam ca ma puteti ajuta . 2 ieri au dorit sa se inregistreze si la naiba le dadea gresit cu codul de siguranta !

Nu inseamna ca eu doresc sa imi fac rost de membri !
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 9 | 11:04 PM
-xF-Fox[:X], inteleg si imi retrag cele spuse, doar ma suparat putin atitudinea ta din penultimul post.
O sa inchei pe acest subiect ca trec la offtopic smile
Ma bucur ca sa rezolvat si vizitatorii se pot inregistra pe website-ul tau.
Mult succes!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » Problema la cod de inregistrare
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: