• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » Panou de control (Probleme la logare)
Panou de control
eurotibi
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 4:41 PM
De ce nu sunt lasat sa ma loghez la panoul de control .. ? Nu e de parola .. parola e corecta. Pur si simplu nu`mi intra in panoul de control. Daca aveti vreun raspuns va multumesc. O zi buna
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 2 | 5:19 PM
eurotibi, in ce sens "nu iti intra?"
parola este acceptata insa nu se acceseaza panoul de control?
Un print screen ar fi de folos.
eurotibi
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 8:56 PM
Scriu parola , da sa se incarce si apoi se opreste... nu`mi intra in panou. N-am la ce face print ca facem.
Resppect
Postări: 156
Reputație: 2
Mesaj # 4 | 10:10 PM
eurotibi, un screen !!! fă o poză si pune aici
<b>www.filmed.tk</b> <i>Video Portal MD </i>
eurotibi
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 0:16 AM
- Daca va ajuta cu ceva desi nu cred ... Scriu parola si nu mi-o ia .. intelegeti. Am dat la parola uitata e aceiasi care o scriu, o scriu si nu mi`o ia! Ce are nu pot sa-mi dau seama .
Material modificat de eurotibi - Vineri, 27/09/2013, 0:18 AM
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 6 | 7:06 PM
eurotibi, da pe parolă pierdută, dacă nu ți-o aduci aminte, să o recuperezi. Situația mai este de actualitate, sau acum se autentifică în mod normal?
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
eurotibi
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 9:23 PM
Am zis ca nu e de parola , am dat pe parola pierduta mi-a aratat-o, e aceiasi. O scriu si nu imi intra in panou .. deci se poate rezolva ceva sau imi iau adio ?

Adăugat (27/09/2013, 8:23 PM)
---------------------------------------------
Gata mi-a intrat intr-un final ... cred ca a fost vreo problema de la server. Va multumesc oricum.

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » Panou de control (Probleme la logare)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: