• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » Problema inregistrare!!
Problema inregistrare!!
AliNuTzZz
Postări: 62
Reputație: -1
Mesaj # 1 | 11:46 PM
Am urmatoarea problema Un user sa zicem ca s-a inregistrat pe siteul tau,si eu ii zica sa se inregistreze si pe site-ul meu ,cand se inregistreaza la mn mail-ul zice ca este folosit de alt utilizator!!
Cum sa fac ,ca site-ul meu sa nu mai apartina de altele!
Eu daca vreau sa ma inregistrez pe site-ul vostru nu pot,ca sunt inregistrat pe al meu!
Material modificat de Remus - Miercuri, 19/10/2011, 0:18 AM
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 2 | 0:18 AM
Site-urile gratuite fac parte din sistemul uNet, odata ce te-ai inregistrat pe un site cu iconita te-ai inregistrat pe tot sistemul unet iar in acest sistem sunt aproximativ 1.000.000 de site-uri, cu acel cont te poti autentifica pe toate acele site-uri pe care le poti identifica prin insigna . Pentru a scoate aceasta functie si pentru a trece site-ul pe Local User trebuie sa platesti un pachet premium, uitate in Control Panel > Users > Module settings > Local users

Titlul topic-ului a fost editat din Broblema inregistrare!! in Problema inregistrare!!

Mir3LLuTzZa
Postări: 38
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 3:23 AM
Am si eu o problema..cand vreau sa ma loghez pe un site ucoz imi apare asta


Ce inseamna?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 3:25 AM
Mir3LLuTzZa, pe acel site exista un script care face prostia asta..
Mir3LLuTzZa
Postări: 38
Reputație: 1
Mesaj # 5 | 3:28 AM
Pai nu-mi dau seama care e sad
Site-ul este http://elegantfm.ro/
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 3:55 AM
Mir3LLuTzZa, m-am logat, no problem..
Mir3LLuTzZa
Postări: 38
Reputație: 1
Mesaj # 7 | 3:57 AM
Mi-au zis mai multi ca nu se pot loga sad
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 8 | 1:28 PM
Mir3LLuTzZa, si eu m-am logat si nu mi-o aparut nimic, ce script-uri ai pus pe site? Incearca sa pui tema dinou sa vezi daca iti mai apare smile
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 9 | 2:47 PM
Mir3LLuTzZa, Am păţit şi eu problema ta. Este de la un scritp. Încearcă să scoţi fiecare script pe rând şi apoi să te autentifici, aşa vei vedea care script are probleme.
Mir3LLuTzZa
Postări: 38
Reputație: 1
Mesaj # 10 | 0:57 AM
Pai dureaza sa scot tema si sa o bag iar :S Oricum am tema salvata cu toate scripturile de acum in ea:(
Admin
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 11 | 9:59 PM
Salut,

Am o problema asemanatoare.
Un user a incercat sa se inregistreze la mine pe site, ii zice sa confirme mail dar problema este ca nu ii trimite acest mail.

Imi cer scuze daca nu am postat unde trebuia.

Pls Help, momentan site-ul este gazduit gratis la ucoz.

www.w2kcs.ro by [w2kTeam]
Material modificat de Admin - Joi, 03/05/2012, 10:02 PM
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 12 | 0:56 AM
Admin, spune-i să se uite și în Spam/Junk, etc, e posibil să fi ajuns acolo e-mailul. Dacă nu, să încerce cu o altă adresa de e-mail și să repete procedura.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 13 | 1:02 AM
Admin, numele tau este cam curajos,
Raver, cum de nu lati redactat smile

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 14 | 1:44 AM
43arin, buna intrebare.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » Problema inregistrare!!
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: