• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » Inregistrare respectiv autentificare pe tema noua
Inregistrare respectiv autentificare pe tema noua
Wanderer
Postări: 7
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 2:19 PM
Salutare, am o mica pb cu o tema noua care am instalat-o mai exact am pus tema red line care o cunosc multi banuiesc si am realizat ca aceasta tema nu mai are butonul de inregistrare respectiv autentificare a membrilor...:)) Cum fac sa adaug acest buton? Multzam!
daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 2 | 2:24 PM
Wanderer, adauga o noua sectiune folosind constructorul
uite aici mai multe detalii http://forum.ucoz.ro/forum/4-921-1#5894

Wanderer
Postări: 7
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 2:52 PM
Ms fain pt promtitudine, voi incerca acum sa vad ce reusesc.

Adăugat (02/06/2013, 1:52 PM)
---------------------------------------------
Problema este ca orice sectiune noua adaug daca pun modulul de login in ea cand activez constructorul este acolo dar daca dau save si dezactivez constructorul nu mai afiseaza sectiunea sad

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 3:06 PM
Wanderer, cand denunti o problema ar fi bine sa indici link-ul. eu spre exemplu ideie nu am ce e template-ul red line
Wanderer
Postări: 7
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 3:21 PM
http://td.ucoz.ro/ asta este adresa siteului unde se poate vedea si tema, toate bune si frumoase doar ca daca vreau sa adaug o sectiune noua cu constructorul merge oricare mai putin modulul de login care nu il afiseaza daca il introduc in sectiune si nu stiu de ce. Daca activez iar constructorul este acolo modulul, daca il dezactivez surpriza:))
daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 6 | 3:41 PM
Wanderer, nu ti-l afiseaza tie ca esti deja logat
delogheaza-te dupa ce ai adaugat si o sa vezi ca apare dry
la mine apare biggrin

Material modificat de daniel - Duminică, 02/06/2013, 3:41 PM
Wanderer
Postări: 7
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 3:55 PM
Pff da, ai dreptate... biggrin Cand nu e cap, vai de picioare:)) Ms fain de sugestie!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » Inregistrare respectiv autentificare pe tema noua
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: