• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » Intrebare, despre useri locali !
Intrebare, despre useri locali !
Ghita_96
Postări: 31
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 3:28 PM
Este asa ceva la ucoz sati puna Useri locali si cind cistigi bani cu siteul sai dai inapoi ?
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 2 | 3:31 PM
Ghita_96, fii te rog mai explicit , nu inteleg ideea.
Ghita_96
Postări: 31
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 4:00 PM
Danny, Administratia ucoz posati dee la sait useri locali fara ca s aplatesc eu si pe urma cu activitatea siteului sasi scoata banii inapoi ? la mine de o data minimum 25 utilizatori inregistrati vor intra ca ma-nebunesc patanii sa deschid saitul mai repede ca pe saitul meu se joaca fifa online se organizeaza campionate, si doresc useri locali deoarece utilizatorii nuse pot inregistra ca a fost hakerit saitul ucoz !
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 4:10 PM
Ghita_96,
1. te rog nu folosi rusizme "patanii", forumul dat e romanesc, majoritatea nu au ideie de ce vorbesti.
2. nici la a 2-ua explicatie nu am inteles nimic.

Ghita_96
Postări: 31
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 4:20 PM
Muşatinu, Eu is din Moldova, Vreau sa deschid siteul meu cit mai repede si nu pot ca ucozul a fost hakerit si acuma nuse pote de inregistrat pe siteul meu. Si am vrut sa stiu daca administratia ucoz poate pune ea useri locali la saitul meu si pe urma cu activitatea saitului sasi scoata banii inapoi. Sau macar pe vo saptamina pina plec eu la Raion sa pun banii intrun cont de webmooney. Acum ati inteles ?
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 6 | 4:25 PM
Ghita_96, cu toate ca eu ma trag din Moldova (zona Bucovinei) si iti inteleg arhaismele folosite in post tot nu imi dau seama exact ce doresti sa faci.
Daca vrei Useri Locali te duci la Main » Users » Module settings apoi Allowed methods of users authorization: si bifezi Local users .
In rest nu prea inteleg despre ce trabuie sa platesti si ce bani vrei sa primesti.
Daca vorbesti limba rusa mai bine ca romana , incearca cu google translate sa traduci din limba rusa in romana ca poate traducerea va fi mai explicita smile .
Ghita_96
Postări: 31
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 4:30 PM
Danny, Vreu ca administratie ucoz sami cumpere useri locali si pe urma cu cit e de activ saitul sasi scoata banii cu care miau luat useri locali, ai inteles acum ?
Mas duce sa platesc eu da tucma saptamina viitoate voi merge la raion si osa pot plati pentru useri locali ca sa plec mine trebue sa dau 100 de lei numai pentru drum si numi ese.
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 8 | 4:33 PM
Ghita_96, no sa-ti cumpere nimeni useri locali smile
Renunta la idee ca nu e una printre cele mai bune pe care le-am auzit de la un user ucoz, clar nu se poate ceea ce doresti tu.
Ghita_96
Postări: 31
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 4:36 PM
Danny, ok da macar restabiliti saitul ucoz ca nuse poate inregistra nimeni pe saitul meu scrie asa: Autentificarea unet nu este disponibila temporar
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 10 | 4:44 PM
Ghita_96, urmareste acest topic Site-ul nu functioneaza?
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » Intrebare, despre useri locali !
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: