• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Deblocare Site (Deblocare Site)
Deblocare Site
toshiba
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:48 PM
salut mia fost blocat situl pt am scos bara de sus aceea cu reclame acum am facut tot situl din nou cum trb cu toate reclamele ucoz vreau sa mil reactivati cat mai repede biggrin Situl este Promovat www.fan-music.do.am ! va rog scuzatimi greselile de ortografie biggrin / Multumesc anticipat !!!
Material modificat de toshiba - Marţi, 06/12/2011, 8:50 PM
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 9:14 PM
toshiba, adreseaza-te suportului tehnic pentru rezolvarea problemei
toshiba
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 9:51 PM
poi am trimis mail, a trecut o saptamana si nimic vorbiti voi cu ei sa imi dea drumu mai repede pls
Material modificat de toshiba - Marţi, 06/12/2011, 9:52 PM
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 4 | 9:59 PM
toshiba, nu avem noi ce sa facem smile o sa ajunga si la e-mail-ul tau smile sunt multe probleme de rezolvat
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 5 | 11:44 PM
Din cate cunosc eu terminii si conditiile, site-ul nu va fi restabilit.
toshiba
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 1:26 AM
sper sa fie cat mai repede dar nu trebuie sa platesc nimic nu ca asa mia zis un prieten ca cica trebuie sa platesti pt reactivare
ionutz4all
Postări: 72
Reputație: -1
Mesaj # 7 | 2:01 PM
Quote (toshiba)
salut mia fost blocat situl pt am scos bara de sus aceea cu reclame acum am facut tot situl din nou cum trb cu toate reclamele ucoz vreau sa mil reactivati cat mai repede biggrin Situl este Promovat www.fan-music.do.am ! va rog scuzatimi greselile de ortografie biggrin / Multumesc anticipat !!!

eu unul sper sa nu til mai activeze , este serviciu gratuit , nu cred ca te incurca reclama aia mica de sus ..... voi vreti gratuit si sa nu oferiti nimic inapoi ....
nimic personal cu tine , dar sunt multi ca tine .....

Muzica noua in fiecare zi http://www.muzicahituri.com
Material modificat de ionutz4all - Miercuri, 07/12/2011, 2:02 PM
toshiba
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 12:31 PM
boss eu faceam site cu un prieten si prietenu a scos bara aia eu am lasat asa nu credeam ca se ajunge la suspendare :(( daia vreau sa mil reactiveze ca acum am toate reclamele pe el si asa o sa ramana
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Deblocare Site (Deblocare Site)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: