• Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Google Ads Policy
Google Ads Policy
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 16 | 11:18 PM
Muşatinu, da, si codul <?if(!$USER_LOGGED_IN$)?> marcheaza conditia ca doar oaspetii sa poata vedea continutul respectiv.
MitzZa
Postări: 43
Reputație: 0
Mesaj # 17 | 9:50 PM
Citat Muşatinu ()
MitzZa, google nu se logheaza pe site.. botii sunt oaspeti.

Bine de stiut wink

Adăugat (22/09/2015, 9:50 PM)
---------------------------------------------
Citat bigblog ()
codul <?if(!$USER_LOGGED_IN$)?> marcheaza conditia ca doar oaspetii sa poata vedea continutul respectiv.

Am crezut ca e codul <?if($USER_LOGGED_IN$)?>
Material modificat de MitzZa - Marţi, 22/09/2015, 9:54 PM
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 18 | 3:51 PM
Am incercat si eu acest cod insa am introdus codul oferit de ei si nu se intampla niimic.

Cod
<!-- Begin Cookie Consent plugin by Silktide - http://silktide.com/cookieconsent -->
<script type="text/javascript">
     window.cookieconsent_options = {"message":"Acest website foloseste cookie-uri pentru a furniza vizitatorilor o experienta mult mai buna de navigare si servicii adaptate nevoilor si interesului fiecaruia.","dismiss":"Accept!","learnMore":"More info","link":null,"theme":"dark-top"};
</script>

<script type="text/javascript" src="//s3.amazonaws.com/cc.silktide.com/cookieconsent.latest.min.js"></script>
<!-- End Cookie Consent plugin -->
.
Ma puteti ajuta si pe mine sa rezolv aceasta problema¿Am introdus codul oferit de ei intre <?if(!$USER_LOGGED_IN$)?> si <?endif?>. Siteul meu se numeste cinemax-online.com

Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 19 | 1:26 PM
marius1577, te rog, trimite-ne un screenshot în care să fie vizibil codul plasat în editorul HTML, plus şablonul exact în care ai pus codul.
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 20 | 11:49 PM
bigblog, L-am pus in partea superioara a site-ului insa degeaba apoi am incercat in orice modul de la site insa nu imi apare nimic uite ca am sa las aici un screen ca sa imi ziceti unde poate fi greseala . http://cinemax-online.com/cookie.png
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 21 | 1:41 PM
marius1577, poate există un conflict cu celelalte script-uri pe care le ai pe site. Codul este corect și ar trebui să meargă - eventual încearcă să-l adaugi pe un alt site (de test) - dacă acolo funcționează corect înseamnă că celelalte script-uri sunt problema.
Good things come to those who wait!
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 22 | 2:59 PM
Da poate asa este insa de unde pot sti care sant celelalte scripturi care nu lasa acest script sa functioneze¿¿¿¿
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 23 | 4:03 PM
marius1577,
Citat Felicia ()
încearcă să-l adaugi pe un alt site (de test) - dacă acolo funcționează corect înseamnă că celelalte script-uri sunt problema
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 24 | 5:06 PM
Citat marius1577 ()
de unde pot sti care sant celelalte scripturi care nu lasa acest script sa functioneze

singura variantă e prin eliminare (unul câte unul) - altfel nu se poate ști.

Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Google Ads Policy
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare: