• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Backup pentri site-ul meu
Backup pentri site-ul meu
DjLeony
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 9:57 PM
As dori sa va intreb pe ucoz se face Backup ? adica sa iau muzica care am incarcato aici pe site si sa o pun pe alt site pe o alta platforma ?? sa o iau toata o data nu cate o piesa pe rand se poate ??
Material modificat de DjLeony - Vineri, 26/06/2015, 9:57 PM
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 2 | 1:50 PM
DjLeony, poţi găsi informaţiile necesare în FAQ.
DjLeony
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 7:54 PM
acuma am o problema nu ma mai lasa sa ma logez la contul meu ucoz spune ca nu e buna emailu dar emailu e bun pentru ca e acelasi cum fac sa ma pot loga ??

site muzicanoua2014.ucoz.ro
Andrw
Postări: 70
Reputație: 2
Mesaj # 4 | 10:19 PM
Se poate lua baza de date, dar problema e ca la ucoz sunt sub alta forma. Si trebuie sa angajezi pe cineva sa ti le optimizeze pentru noul website. Oricum o gramada de bani pentru a muta website-ul mai ales daca ai si continut calumea (ei iti iau banii la nr de postari din cate am inteles)
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 5 | 0:11 AM
DjLeony, poţi să ne areţi un screenshot? Dacă aici, pe forum te-ai putut autentifica, atunci autentificarea ar trebui să funcţioneze corect şi pe site-ul tău. Totuşi, pentru a crea un backup e nevoie doar de panoul de control.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Backup pentri site-ul meu
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: