• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Blocare webiste
Blocare webiste
Andrw
Postări: 70
Reputație: 2
Mesaj # 1 | 7:14 PM
Salut tuturor, am postat astazi cateva melodii pe site-ul meu,iar dupa asta am primit un mesaj in bara adminului: Website blocatm cu mesajul acesta:

Website blocat!
Motivul blocării
Automatic entries posting.
Dvs. trebuie să îndepărtaţi toate cauzele blocării contului

Nu Folosesc nici un program de autoposting sau ceva de genu. Pur si simplu am adaugat in graba mai multe melodii.
Am trimis un ticket de suport. Se mai poate face ceva ? Si de cand e aceasta limitare la nr de postari?

Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 2 | 7:45 PM
Andrw, în mod normal, un website este blocat pentru autoposting, în următoarele situații:
- este utilizat un soft care postează automat;
- materialele au fost adăugate la un interval mai mic de 20 de secunde;
- au fost publicate mai mult de 400 de intrări pe zi.
Dacă ai trimis deja mesaj la Asistența Tehnică nu trebuie decât să aștepți ca website-ul tău să fie verificat.

Good things come to those who wait!
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 3 | 7:52 PM
Andrw, uite ce semnatura frumoasa am eu..
Experienta mea a fost de 3-4 intrari la interval de 5 sec si am primit asa ban pe maxrom.
Ai trimis tiket si cu asta ai tyerminat. rabda, iar daca nu te deblocheaza, scrie aici.

Andrw
Postări: 70
Reputație: 2
Mesaj # 4 | 10:21 PM
Ok va multumesc!
Muşatinu, sa sti ca dupa ce mi s-a blocat website-ul am gasit si articolul tau pe care trebuia sa il citesc de mult.
Am sa astept...

Adăugat (07/04/2015, 9:21 PM)
---------------------------------------------
S-a rezolvat. Multumesc echipei de suport!


djmario
Postări: 24
Reputație: 2
Mesaj # 5 | 9:52 PM
salutare ,problema cu site blocare fara motiv anume,si nu inteleg care este cauza.
site este http://nr1online.ucoz.com/

Dvs. trebuie să îndepărtaţi toate cauzele blocării contului
După eliminarea motivelor de blocare a site-ului, utilizaţi formularul de mai jos pentru a trimite cererea dvs către Asistenţa Tehnică. Site-ul dvs va fi verificat şi veti primi un răspuns.

Puteţi trimite cererea o singură dată, de aceea vă rugăm să vă asigurați că totul este în regulă înainte de a o trimite.

astept un raspuns ms!!
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 6 | 8:10 PM
djmario, informații cu privire la motivul blocării ți s-au oferit printr-un răspuns la ticketul transmis către echipa de Asistență Tehnică. Te rog să verifici mesajul primit in CP.
Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Blocare webiste
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: