• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Important | Trimiteți păreri despre experiența în uCoz | (Testimonial cu mesaj și poză pentru a apărea pe ucoz.ro!)
Important | Trimiteți păreri despre experiența în uCoz |
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 1 | 4:18 PM
Vă invităm să ne trimiteți mărturii cu privire la utilizarea sistemului uCoz!

Pentru a populariza utilizarea uCoz, avem nevoie de ajutorul vostru. Vă rog să trimiteți un text legat de experiența pe care ați avut-o până în prezent cu utilizarea uCoz (indeferent de subdomeniu), însoțită de o poza și adresa site-ului vostru. Acestea vor apărea pe www.ucoz.ro și vor fi afișate asemănător cu cele de pe www.ucoz.com (După cum puteți vedea în poza atașată!
Astfel, veți fi ajutați să vă popularizați site-ul pe care il aveți, datorită zecilor de mii de utilizatori care intră lunar, pe www.ucoz.ro. Mărturiile vor fi selectate în funcție de calitatea lor dar și de calitatea site-urilor pe care le-ați dezvoltat până în prezent.
Așadar, așteptăm părerile voastre pe lucian(at)ucoz.net!

Vă mulțumim!




Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Oktavianu
Postări: 76
Reputație: 0
Mesaj # 2 | 7:41 PM
unde sa trimitem poza si textul??? si c site e lucian(at)ucoz.net ????? :|

http://gtafour.do.am/



apropo .. pot sa te intrb ceva? ... cum fac si eu baloanele alea albastre si verzi in care scrii in ele ? zimi plzzzz doar siteul e facut pentru a ajuta utilizatorii nu? ;> ;D

Material modificat de Oktavianu - Miercuri, 16/11/2011, 7:46 PM
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 3 | 8:11 PM
Octavian, lucian(at)ucoz.net este o adresa de e-mail, unde asteptam toate mesajele voastre.

Dreptunghiurile albastre si verzi le poti creea folosind comanda:

<div id="green">TEXTUL</div>
<div id="blue">TEXTUL</div>

Utilizare plăcută în continuare!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Oktavianu
Postări: 76
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 8:58 PM
multumesc mult!!! wink
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 5 | 11:53 PM
Raver, deci am avut si am in continoare o experienta placuta alaturi de serviciul Ucoz !

Site-ul meu este acesta cu sub domeniu http://www.filestar.tk/


Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Important | Trimiteți păreri despre experiența în uCoz | (Testimonial cu mesaj și poză pentru a apărea pe ucoz.ro!)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: