• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » 403 Forbidden ! (No acces to Control Panel ! please help)
403 Forbidden !
Trueman
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 4:30 AM
Salut ,

Sunt Andrei , un nou utilizator care vizualizat cateva situri si arata super marfa . asa ceva nu vezi peste tot asa ca m-am inregistrat fara sa mai stau pe ganduri : )
Am completat forumularul de inregistrare , si am creat un site !
Situl a fost creat cu succes , este vizibil si in lista mea de situri create , dar nu pot sa intru in Panoul de control al sitului creat si nici pe pagina respectiva . Imi apare o fereastra cu un mesaju " 403 Forbidden "

Va rog sa ma ajutati sa ii dau de capat . respect
Material modificat de Trueman - Luni, 14/11/2011, 4:32 AM
Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 2 | 9:13 AM
Trueman, daca iti apare Database optimization in progress...please wait da mai multe refresh-uri la pagina , o sa isi revina ... dar daca e 403 Forbidden da-mi site-ul sa vad despre ce este vorba.
Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
Trueman
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 2:00 PM
Whisper apreciez mult pentru ca vrei sa ma ajuti , adresa site-ului este www.citate.ucoz.ro
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 2:06 PM
Trueman, http://www.citate.ucoz.ro/admin

intri si configurezi site-ul

Trueman
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 8:53 PM
Functioneaza perfect . sunteti cei mai tari!!! . Multumesc mult pentru ajutor : ) Pace
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » 403 Forbidden ! (No acces to Control Panel ! please help)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: