• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Director de fisiere (Daca pentru captura ecran e codul asta :$SCREEN_URL$)
Director de fisiere
florin1986
Postări: 69
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 2:19 PM
Pentru toate celelante care sunt codurile ???? Va rog ma poate ajuta si pe mine cineva UIte aici o imagine daca nu intelegeti ce vreau sa spun http://infiniti.vcz.pw/media/01.png
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 9:46 PM
florin1986, pentru a vedea lista cu codurile, trebuie să mergi în: CP -> Design -> Administrare design (şabloane) -> Director de fişiere -> Pagina cu textul integral de intrare si comentariile sale

http://screencast.com/t/lNyoa7RqcU

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
florin1986
Postări: 69
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 1:27 AM
Ok eu stiu ca acolo le gasesc dar care si cum e ai ma intereseaza pe mine din imaginea care am puso eu ma intereseaza sa stiu codurile la alea care leam punctat eu pe imagine ca la captura ecran il stiu dar la restu nul stiu
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 4 | 12:17 PM
florin1986, aici e lista:
  • Linkul pentru dscărcarea arhivei de pe un alt server - $RFILE_URL$
  • Dimensiunea arhivei de pe un alt server - $RFILE_SIZE$
  • Numele autorului - $AUTHOR_NAME$
  • E-mailul autorului - $AUTHOR_EMAIL$ sau $AUTHOR_EMAIL_JS$
  • Website-ul autorului - $AUTHOR_SITE$
  • Linkul către sursa intrărilor - $SOURCE_URL$
  • Linkul către documentaţia intrărilor - $DOCPAGE_URL$
  • Notificări despre comantarii - nu este, pentru că această opţiune notifică doar autorul intrării despre comentarii.
florin1986
Postări: 69
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 12:23 PM
bigblog, Multumesc mult
Florin0205
Postări: 44
Reputație: -2
Mesaj # 6 | 4:05 PM
Cine ma poate ajuta? Am sters din Direcor de fisiere doar categoriile fara fisierele din el; si spatiul de pe disc nu s-a golit, iar fisierele care au fost adaugate nu le mai gasesc nicaieri. Ce as putea face ca sa imi ramana spatiul de pe disc gol?
Material modificat de Florin0205 - Sâmbătă, 18/07/2015, 4:07 PM
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 7 | 11:06 AM
Florin0205, este o mică întârziere în privinţa spaţiului de disk. Îşi va reveni în scurt timp.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Director de fisiere (Daca pentru captura ecran e codul asta :$SCREEN_URL$)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: