• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » FIlme cu /load
FIlme cu /load
DoctorMalik
Postări: 32
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 6:51 AM
Cum sa pun filme online cu /load ca am vazut ca multi dintre voi ati pus filme cu modulul asta smile ma refer cum sa le pun adica ce sa scriu la Scurtă descriere: si la Textul complet al intrării: si sa-mi apara si de cate ori a vazut vazut filmul si ce gen este etc biggrin please help my biggrin
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 2 | 2:19 PM
Pai cauta un aspect corespunzator si iti bagi filmele in modulul Director de fisiere..
DoctorMalik
Postări: 32
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 2:55 PM
marius1577, da dar indiferent de sablon cand dau ADAUGA INTRARE sau cv de genu scrie tot asa imi apare sa completez descria scurta descrie complecata etc sunt mai multe cumpari si nu stiu ce sa completez acum....am vazut site-u tau ca e ceva misto ceva de genu vreau si eu sa pun filmele
KeyBoard
Postări: 44
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 9:11 PM
DoctorMalik, Daca vrei sa adaugi filme la load atunci in parte de descriere Pui Imaginea si Descrierea filmului
In partea textului complet al intrari pui embedul de la sursa de film biggrin sper ca ti-am fost de folos
DoctorMalik
Postări: 32
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 2:29 AM
KeyBoard, vreau si sa pun descriere la film pe langa ce ai spus tu
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 6 | 9:17 PM
DoctorMalik, daca nu ma insel esti acelasi Creanga Florin caruia acum cateva saptamani ii facusem un site deoarece ai promis ca pe viitor vom colabora,se pare ca ai avut probleme cu sablonul dupa ce ma-i scos din lista ta de messenger,si acum cauti diperat ajutor in forum,site-ul care eu ti-l facusem,filmele se puteau pune in modulul /load.
Sincer eu nu te-as mai ajuta nici daca poate ai zice ca ma platesti ....

DoctorMalik
Postări: 32
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 11:52 AM
marius1577, cred ca ai gresit persoana
KeyBoard
Postări: 44
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 1:35 PM
DoctorMalik, Pai tiam lamurit ma In partea cu Descriere pui imaginea si descrierea care o are filmul in partea aia textului complet copiez embedul filmului si il pui acolo...
DoctorMalik
Postări: 32
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 1:52 PM
KeyBoard, nu-mi apare nici asa imaginea
kollyma
Postări: 42
Reputație: 0
Mesaj # 10 | 1:08 PM
biggrin
Material modificat de kollyma - Duminică, 11/01/2015, 11:12 AM
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » FIlme cu /load
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: