• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Am si eu nevoie de o lamurire
Am si eu nevoie de o lamurire
Fullxtrem
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 7:03 PM
Buna ziua ,

Am creat si eu un site-u dupa un alt id si din greseala am completat cu niknamu care l-am pus la id-u , si as dori sa schimb punandu-mi e-mailul meu personal si datele mele . Am vreo sansa ???

Cand dau sa ma inregistrez pe Forum cu AdryanAdy cum intram si pana acu nu-mi da voie si ma logheaza cu niknamu acesta ?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 9:06 PM
Fullxtrem, scuze, dar nu am inteles nimic.
Fullxtrem
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 11:55 AM
Hai sa mai spun odata poate se intelege :

Am creat un site-u si din greseala am completat acel forumular cu numele de la id-u de mess e.t.c si as vrea sa schimb acuma si e-mailu si numele , data nasterii totul..... se poate ??

Si eu pana acu ma logam aici pe forum cu AdryanAdy acuma numai ma lasa sa intru cu acel niknam de ce oare ?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 12:07 PM
Fullxtrem, ceezi inca un cont din panoul de control si-l dai in grupa de administrator.
te deloghezi de pe acest forum si stergi datele de navigare a browser-ului. dupa care te loghezi cum trebuie.

Fullxtrem
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 12:10 PM
Multumesc frumos de raspuns , si aici de ce nu-mi da voie sa intru cu AdryanAdy si ma logheaza mereu cu niknamu asta ?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 1:13 PM
Fullxtrem, t-ai logat cu contu celalalt si in memoria browserului a ramas acel cont
barabi12
Postări: 66
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 12:10 PM
Buna ziua

Am nevoie un pic de ajutor.As dori sa intru in contul meu de administrator de a schimba adresa de email,orasul si parola.Si nu gasesc unde se poate face aceasta.Multumesc
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 8 | 12:38 PM
Pentru a schimba orașul și parola accesează adresa guid.uid.me -> Meniul U -> Setări -> Setări profil -> tab-urile Adresă și Securitate.
Dacă vrei să schimbi adresa de e-mail cu ajutorul căreia te autentifici în uID, accesează tab-ul Contacte.

Dacă vrei doar să schimbi adresa de e-mail pe care primești diferitele notificări cu privire la activitatea de pe site-ul tău, accesează Panoul de Control -> Setări -> Setări standard -> opțiunea Detalii contact.

Good things come to those who wait!
barabi12
Postări: 66
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 12:59 PM
"Pentru a schimba orașul și parola accesează adresa guid.uid.me -> Meniul U -> Setări -> Setări profil -> tab-urile Adresă și Securitate"". --Aici am intrat am schimbat dar pe site nu se schimba denumirea orasului.
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 10 | 1:10 PM
barabi12, da, e posibilă o întârziere. Nu se actualizează pe moment. Si eu mi-am modificat acum adresa şi încă nu s-a actualizat.
s@s
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 11 | 3:29 PM
Cum distribui pe facebook,va rog sa ma ajutati ca nu prea ma pricep!
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 12 | 1:08 PM
s@s, ai la dispoziție 3 variante:
1. Bara Socială - informații despre aceasta sunt disponibile aici: http://forum.ucoz.ro/forum/29-3031-1
2. modulul Distribuitor Rețele de Socializare - informații despre acesta sunt disponibile aici: http://forum.ucoz.ro/forum/31
3. folosești butoanele proprii fiecărei rețele, de exemplu pentru Facebook https://developers.facebook.com/docs/plugins/like-button

Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Am si eu nevoie de o lamurire
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: