• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Site expirat !
Site expirat !
spady
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 6:29 PM
Ajutor urgent sa nu fie prea tarziu , pe 14 luna asta nu am mai putut accesa site-ul , defapt intram imi aparea site-ul si in 2 secunde eram redirectionat catre statistici.in unde imi spune ca site-ul meu a expirat si imi aprare undeva sa dau click si sa renovez domeniul dar nu merge va rog ajutati-ma urgent am investit multa munca in el (ne avand nici o ideie despre crearea unui site) si ma oftic rau de tot daca il pierd . site-ul este gura-satului.ucoz.com in cazul in care vreti sa vedeti despre ce e vorba
Material modificat de spady - Duminică, 16/10/2011, 6:49 PM
downloadmovie
Postări: 48
Reputație: 5
Mesaj # 2 | 6:49 PM
Salut, spady... din cate vad te redirectioneaza catre statistici.in , probabil ai avut atasat un domeniu .in ... intra pe gura-satului.ucoz.com/admin si detaseaza domeniul care-l ai atasat...
Coltu Vesel -Un Colt al Veseliei!
Nu stiu multe , dar sunt dispus sa invat!
spady
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 7:19 PM
eu nu am atasat nimic , si totusi cum as putea sa verific ? , am dat in panel control unde pune atasare domeni dar acolo nu imi pare decat sa atasesz domeniu nicidecum sa inlatur unul ... ms ! daca sunt si alte pareri va rog cry cry

Adăugat (16/10/2011, 6:19 PM)
---------------------------------------------
Problema rezolvata (singurel biggrin biggrin tongue tongue ) asa fara cunostinte in domeniu **am busit problema unde trebuia ** si am rezolvat . Aveam undeva in dreapta o sectiune unde erau wta, Gtop,etc si am sters sectiunea asta si acum totul ok , separe ca vb singur pe aici asa ca ms downloadmovie pt ca ai vrut sa ma ajuti si la revedere !

Material modificat de spady - Duminică, 16/10/2011, 7:07 PM
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 4 | 8:40 PM
Topic mutat in Chestiuni generale
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Site expirat !
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: