• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » spatiu pe disc (Descrierea temei de discuție)
spatiu pe disc
Ovidyu
Postări: 37
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 10:27 PM
cica ucoz ne da daca avem vizitatori spatiu mai mult pe disc dar,unde ,ca nu preas se cunoaste,eu unu am vizitatori multi,is in primele 20 la topul general al tututor site-urilor ucoz,si la categoria mea (Games sunt) ori pe primul loc ori pe loc 2,tot timpul
si spatiu este acelasi,de la 420 mb,a crescut doar 20 mb, asta inseamna ca,ne da spatiu pe disc mai mult?
macar cativa mb pe zi,.tot s-ar cunoaste,dar in schimb nu da deloc,
cred ca ar trebui macar persoanelor care au website-uri ucoz si se straduiesc sa aiba vizitatori pe ele,petnru asta aducand si continut adecvat pe site, ar trebuie sa le se dea macar un pic de spatiu pe disc, pai un site intre primele are spatiu pe disc cat are un site nou facut. nu mi se pare normal !

ce spuneti ?

http://modsplanet.info - Mods for all your games !
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 10:41 PM
Ovidyu, câți MB folosești din spațiul tău de pe disc actual?
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 3 | 11:34 PM
Raver, bine punctat happy
Material modificat de TheGame - Marţi, 26/03/2013, 11:36 PM
Ovidyu
Postări: 37
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 2:30 AM
eu spun ca e degeaba pusa intrebarea.in nici 10 minute i-as putea folosi pe toti ,cei 400 mb,asa ca,..
http://modsplanet.info - Mods for all your games !
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 5 | 11:40 AM
Ovidyu, acei 400 Mb sunt pentru articole, nu pentru piraterie.
Ovidyu
Postări: 37
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 11:49 AM
da ce te face sa crezi ca eu fac piraterie ? biggrin biggrin biggrin

stai linistit nu ma ocup cu asa ceva, ce pun eu pe website, este free,oriunde in alte site-uri,de acelasi gen ca al meu,

http://modsplanet.info - Mods for all your games !
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 7 | 1:21 PM
Ovidyu, eu am spatiu de disc 580Mb din care folosesc doar 250Mb si asta in aproape 4 ani. pe site am peste 2-3 mii de topicuri 10 de articole si sute de fisiere img js css si xml.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 8 | 2:05 PM
Ovidyu, într-adevăr, ai putea ocupa acei MB de pe disc în câteva minute dar, întrebarea e, ți-ar folosi din punct de vedere practic la dezvoltarea proiectului tău să faci acest lucru?
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Ovidyu
Postări: 37
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 6:52 PM
bine inteles ca mi-ar folosi, as asvea parte de mai multi vizitatori,fisierele de pe website fiind mai usor de descarcat,viteza mai mare de dscarcare,fara restrictii,ca pe alte website-uri gen, file sharing.
http://modsplanet.info - Mods for all your games !
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 10 | 7:46 PM
Ovidyu, spatiu de disc nu are nimic comun cu viteza de trafic.
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 11 | 7:57 PM
De cand mi-a fost mutat site-ul de pe vechiul host de pe "ucoz.ro" pe actualul host ... am intampinat numai probleme. Lasand la o parte tagurile gresite (o mare problema), acum am ramas fara spatiu pe disc, in situatia in care aceasta problema o am fix de cand site-ul a fost mutat!! Fara 5-6 lei nu pot plati (asa cum o fac luna de luna din cauza UCOZ) pachetul care imi mareste spatiul pe disc pentru a publica articole. Cine e de vina pentru acest lucru? De ce nu mai am spatiul pe disc de dinainte??
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 12 | 4:05 PM
CreareWebsite, în momentul transferului trebuia site-ul să aibe același spațiu ca cel original. Am transmis situația către administratorul de sistem pentru a verifica și remedia cât mai curând. Revin după ce primesc actualizări
Good things come to those who wait!
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 13 | 10:24 PM
Felicia, multumesc!
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 14 | 4:01 PM
CreareWebsite, verifică, te rog, spațiul pe disc.
Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » spatiu pe disc (Descrierea temei de discuție)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: