• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » cum imi incarc contul prin sms?
cum imi incarc contul prin sms?
Bricu
Postări: 9
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 12:53 PM
buna ziua sunt nou pe aici si as dori sa stiu cum imi pot incarca contul prin sms
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 1:47 PM
ce faci?
Bricu
Postări: 9
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 3:13 PM
Reîncărcarea contului personal prin sms cum fac?
ca nu inteleg mai nimic de aici:
Trimiteţi un mesaj SMS cu textul undefined la numărul %NUMĂR%. Primul spaţiu din mesajul SMS (după prefix 76609)este obligatorie!

Contul personal va fi creditat cu $1.90.

Tariful mesajului %PREŢ% (%VALUTĂ%)fără TVA.

Dacă dvs faceţi o greşeală când tastaţi mesajul şi aţi primit un mesaj de răspuns SMS cu numărul de cerere, atunci utilizaţi formularul de căutare pentru plăţile prin SMS pierdute. În caz de alte probleme cu fondul de creditare, după trimiterea unui mesaj, contactaţi Asistenţa Tehnică.

Limitări atunci când se reîncarcă un cont prin SMS:

1. Puteţi utiliza nu mai mult de 3 telefoane diferite. Următoarele telefoane au fost deja folosite pentru a reîncărca acest cont:.

2. Nu este permisă creditarea unei sume mai mari de 15$ către contul personal sau să trimiteţi mai mult de 7 mesaje pe zi (valoarea totală şi numărul sunt monitorizate pentru întregul uCoz sistem).
Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 4 | 3:56 PM
Bricu, trimiti un SMS cu textul 76609 %NUMĂR% (aici cred ca fiecare cont are un numar diferit) la numarul 1263.
Nu iti trebuie facultate , fa o incercare si sunt sigur ca vei reusi wink .
Daca tot nu te descurci , scrie exact ce si cum nu, da copy/paste din CP ca asa nu inteleg exct ce problema intampini.

Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
Bricu
Postări: 9
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 5:34 PM
poa asta nu inteleg nici eu ce este cu astea Tariful mesajului %PREŢ% (%VALUTĂ%)fără TVA.
Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 6 | 8:01 PM
Quote (Bricu)
poa asta nu inteleg nici eu ce este cu astea Tariful mesajului %PREŢ% (%VALUTĂ%)fără TVA.

Adica: - %PREŢ% (pretul pachetului )
- %VALUTĂ% (pretul pachetului in $)
- fără TVA (fara Taxa pe valoarea adaugata)
Ti-am tradus ca la gradinita , daca nici acum nu intelegi atunci eu ma dau batut.
Sa incerce altcineva sa iti explice smile

Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
Bricu
Postări: 9
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 4:07 AM
tot nu am inteles poate cineva sa-mi explice cum imi incarc prin sms?

am rezolvato am primit un raspuns oficial de la staful ucoz..
Code
In acest moment nu va puteti reincarca Contul Personal prin SMS. Insa, pana la sfarsitul anului, acest lucru va fi posibil. Momentan, puteti sa reincarcati contul prin inermediul serviciului WebMoney (optiunile WebMoney USD sau Roboxchange USD), din: Control Panel (Panoul de Control) -> "$ Paid services" (Servicii platite)-> "Recharge of personal account" (Reincarcarea contului personal). De asemenea, puteti plati pentru servicii sau pachete de servicii uCoz prin intermediul Webmoney sau PayPal. (de pe cardul de Debit sau Credit) fara sa va reincarcati contul personal: trebuie doar sa alegeti metoda preferata de plata cand achizitionati unele servicii sau pachete de servicii.


TC

Adăugat (03/12/2011, 3:07 AM)
---------------------------------------------
buna seara acum seara am intrat pe site si mia aparut un irformer sau cevade genu utilizator premiu la 3 euro si mai scria ca se poate incarca contu prin sms daca stie cineva vre-un admin daca se poate incarca sa-mi explice si mie cum va rog

Material modificat de Bricu - Miercuri, 12/10/2011, 11:22 PM
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 8 | 2:24 PM
Bricu, Principală » Reîncărcarea contului personal--> si alegi metoda SMS si urmezi pasi de acolo
Bricu
Postări: 9
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 2:25 PM
Devil, n mod rapid şi uşor pentru a reîncărca un cont personal

Selectaţi ţara în care numărul dvs de telefon este înregistrat: $SELCŢARA$

Selectaţi operatorul de reţea mobilă:

Selectaţi rata necesară:

Trimiteţi un mesaj SMS cu textul undefined la numărul %NUMĂR%. Primul spaţiu din mesajul SMS (după prefix 76609)este obligatorie!

Contul personal va fi creditat cu $1.82.

Tariful mesajului %PREŢ% (%VALUTĂ%)fără TVA.

Trimiteţi un mesaj SMS cu textul undefined la numărul %NUMĂR%. Primul spaţiu din mesajul SMS (după prefix 76609)este obligatorie!
ce text trbuie sa trimit la ce numar si cu prefixu ala unde il pun?
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » cum imi incarc contul prin sms?
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: