• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » AJutor va rog
AJutor va rog
Smiley
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 10:06 PM
CU ceva timp in urma miau blocat acountul din cauza bannerelor de la ucoz leam scos fara plata acum am cumpara pachet de 3 dolari shi ceva astazi shi am scris mesaj administratiei ca am cumparat shi ei nu miai raspuns shi nici nu miai deblocat siteul
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 4:16 PM
Smiley, 1) scrie un pic mai corect :| m-am chinuit sa iti descifrez ce ai scris tu acolo
2) astepta ca ti se va debloca , crezi ca numa tu ai trimis e-mail ?

Smiley8056
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 5:39 PM
Devil, ok mersi

Mai am o intrebare! sa trimit email in rusa sau in romina eu lam trimis in rusa

nu e nimic?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 8:51 PM
Contul Blocat nu va fi DeBLOCAT... asta din cate stiu eu...

Fa cont nou smile

Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 5 | 9:28 PM
Quote (Muşatinu)
Contul Blocat nu va fi DeBLOCAT... asta din cate stiu eu...

Fa cont nou smile

Exact Musatinu!
Smiley, cei de la uCoz nu sunt romani sa te poti "tigani" cu ei , nu stau ei in 5 Euro ai tai sau cat ai dat pe un pachet premium.
Ai gresit ,platesti si atat!
Cum zicea si Musatinu, fa un cont nou si fii fair-play si lasa-le reclamele in pace (ai cms, subdomeniu + hosting gratis ) ce vrei mai mult , asa e romanul nu se multumeste nici cand primeste ceva gratis .
Bafta!

Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 6 | 9:55 PM
La inceput am avut un site am incalcat drepturile de autor la un site si ma fost blocat , dupa ce am scos ce am pus de pe site-ul respectiv m-a fost deblocat
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » AJutor va rog
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: