• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Intrebare!
Intrebare!
FeeL
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 12:29 PM
Am aplasat adsense pe site meu...si nu`mi apar ...e ceva legat de rebots.txt de la ucoz...cat poate dura pana se da drumu la robots.txt pentru un web-site in sistemul uCoz?
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 2 | 12:46 PM
FeeL, ai aici niste informatii despre "folosirea" corecta a fisierului rebots.txt
Te rog sa postezi site-ul , la care ai problema cu AdSense

FeeL
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 2:06 PM
Aici e problema cu adsense! Sau poate nu e problema...dar vreau sa stiu cat poate dura activarea robots.txt!
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 4 | 2:17 PM
FeeL, in general dupa 10-30 zile de la crearea site-ului
FeeL
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 2:30 PM
Quote (bogdannn96)
FeeL, in general dupa 10-30 zile de la crearea site-ului

La mine sunt 1-2 de cand am creat site-ul! ceva este in neregula! ma poti ajuta cumva?
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 6 | 2:43 PM
Exista o "carantina" pentru fiecare site web nou atunci cand nu exista nici o modificare a fisierului robots.txt. In caz de trafic bun carantina va dura pana la 2 saptamani , pentru site-urile cu trafic redus - 30 de zile. Daca platiti pentru oricare dintre serviciile aditionale de carantina , carantina se va incheia imediat după plata.
Quote (FeeL)
La mine sunt 1-2 de cand am creat ...

1-2 , ce zile , saptamani , luni , ani ?

FeeL
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 2:45 PM
daca fac eu fisieru rebots.txt e vreo problema in indexarea site-ului? app unde am scris la mine sunt 1-2 de cand am creat site erea vb de 1-2 luni nu zile e greseala mea !
Material modificat de FeeL - Vineri, 23/09/2011, 2:46 PM
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 8 | 2:47 PM
FeeL, da o sa existe o problema
Te rog sa citesti cu atentie tot articolul despre rebots.txt de pe link-ul urmator http://forum.ucoz.ro/forum/20-185-1

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 9 | 4:09 PM
Topic mutat in Chestiuni generale
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Intrebare!
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: