• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Cum elimin submeniu !
Cum elimin submeniu !
GALAXER
Postări: 18
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 1:25 AM
As vrea sa elimin submeniul sau drop down meniul acesta...cand dau click pe "echipa" sa imi intre in pagina....

Vreau o explicatie putin mai detaliata. Va multumesc din suflet.Apreciez siteul acesta!

Material modificat de GALAXER - Sâmbătă, 17/09/2011, 12:13 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 2:24 AM
GALAXER, drom menu si subdomeniu sunt 2-ua lucruri absolut diferite.....

Deci in intri Contral panel si gasesti menu builder, acolo deja redactezi cum iti trebuie..

GALAXER
Postări: 18
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 12:15 PM
AA nu,io vroiam as elimic ce ii in casuta aia verde....Cum se procedeaza sa sterg aia?
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 4 | 12:18 PM
GALAXER, link site ca in profil nu ai niciun site
GALAXER
Postări: 18
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 3:34 PM
!!!!! Ok...
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 6 | 3:44 PM
GALAXER, intri in CP , apesi pe "Site menu builder" de langa "Customize design" (sau intri direct pe http://nfsworldromania.do.am/panel/?a=menus) , apoi aranjezi cum vrei tu meniul de acolo wink tongue
GALAXER
Postări: 18
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 4:04 PM
Pe mine nu ma intereseaza asta,pe mine ma intereseaza,cand trec cu mauseul peste echipa,mi se deschide patratu ala care arata ca un meniu al echipei,iar intrebarea mea e cum sa il elimin,ai inteles?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 8 | 4:24 PM
GALAXER, Ti-am zis eu ti-a zis si bogdannn96 acolo se schimba in Constructorul meniului... ai inteles?
GALAXER
Postări: 18
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 4:39 PM
ok,pai spunei cum sa fac,nu unde sa intru, dupa ce am intrat acolo, ce fac ? Paginile cu membri vreau sa ramana,insa doar casuta aia sa nu imi mai apara,cred ca nu ma-ti inteles
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 10 | 4:42 PM
GALAXER, fa un print la pagina Asta si posteazo aici smile sa iti explic mai pe intelesul tau
GALAXER
Postări: 18
Reputație: 0
Mesaj # 11 | 5:23 PM


Astept un raspuns,apropo,ma bucur tare mult de site-ul asta!

Adăugat (17/09/2011, 4:23 PM)
---------------------------------------------
In caz ca nu vezi asa clar, poti apasa de cateva ori CTRL si - de o data ,sau CTRL si + pentru opusul zoomului pagini

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 12 | 5:36 PM
GALAXER, stergi ce ti-am incercuit in poza


GALAXER
Postări: 18
Reputație: 0
Mesaj # 13 | 5:41 PM
Aaa, eu confundam cu http://nfsworldromania.do.am/panel/?a=entries;m=si .. Multumesc de raspuns! Puteti inchide topicul
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 14 | 6:03 PM
Topic inchis
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Cum elimin submeniu !
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: