• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Problema tema personala (Ajutati-ma sa revin la tema personala daca se mai poate)
Problema tema personala
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 1 | 5:47 PM
am un site de muzica pe ucoz, am folosit ca punct de plecare tema 958 de la Ucoz.(cu galbem blalaalal:(((
din acea tema am modificat mai totul si culori,linkuri,design etc.
Am adaugat un meniu orizontal (pe cel initial l-am sters) cu 6 butoane la care am mai adaugat inca 1 azi (un buton).
Am modificat pagina initiala a butonului,pagina pe categorii si la cum sa apara pagina de editare a continutului butonului am gresit ceva.
Am vrut sa repar asta si mi-a venit ingenioasa idee (fimiar capu ) ca daca dau Update the design for all active modules o sa se aranjeze tot:((( de aici am ajuns la tema initiala 958:((( si mi-au ramas doar CSS-urile asa cum le-am facut eu dar designul site-ului a revenit la initial:((adica la tema 958.
intrebarea mea este se mai poate reveni cumva la designul facut de mine la site?
Asta tinand cont ca tot printr-un ghinion aparte nu am facut backup la site:(((

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 2 | 6:09 PM
Nu cred , doar daca ai salvat cumva pagina site-ului prin PC (in cel mai rau caz) sad
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 3 | 6:34 PM
din pacate nu
asta inseamna ca sa dus tot
nu chiar tot ca CSS au ramas setate ca inainte doar Html a trecut default
nu am ce face cred doar sa refac ceea ce imi ia catva timp
dar..........

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 4 | 6:51 PM
Dar , mai ai paginile , pentru ca ele nu isi modifica continutul daca template-ul este modificat
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Problema tema personala (Ajutati-ma sa revin la tema personala daca se mai poate)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: