• Pagina 3 din 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Mi-a aparut ceva dubios pe site
Mi-a aparut ceva dubios pe site
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 31 | 8:28 PM
Felicia, am vazut ca nu e de la mine....sper sa se rezolve cat mai repede ca site-ul arata aiurea tare.

Adăugat (04/06/2018, 8:28 PM)
---------------------------------------------
Felicia, nu se mai aude nimic despre problema mea?


Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 32 | 7:08 AM
CreareWebsite, încă nu există un răspuns final. Știu că deja a trecut ceva timp, dar informațiile încă sunt contradictorii. Imediat ce am datele clare, te anunț.
Good things come to those who wait!
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 33 | 3:38 PM
Felicia, sablonul e distrus pe site....inca intra oameni dar imi e greu sa raspund la neclaritatile oamenilor cu privire la aspectul site-ului... Plus ca de abia am gasit sablonul asta pentru genul meu de site.
andreikhf
Postări: 30
Reputație: 1
Mesaj # 34 | 0:10 AM
CreareWebsite, iti pot adapta eu un template gratuit poti face o cerere aici https://www.andtech.ro/forum/2-4-1 cu conditia sa nu fie tema pentru wordpress.
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 35 | 9:19 PM
andreikhf, ar fi o idee buna dar nu am template ... problema mea insa tot persista!!
andreikhf
Postări: 30
Reputație: 1
Mesaj # 36 | 9:45 PM
CreareWebsite, sunt multe site-uri cu template-uri gratuite gen https://www.free-css.com/free-css-templates
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 37 | 10:22 AM
CreareWebsite, șterge memoria cache a browser-ului și verifică site-ul dacă e totul în regulă, te rog.
Good things come to those who wait!
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 38 | 11:09 AM
andreikhf, multumesc!

Felicia, astept noutati!

Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 39 | 4:00 PM
Citat Felicia ()
CreareWebsite, șterge memoria cache a browser-ului și verifică site-ul dacă e totul în regulă, te rog.

Good things come to those who wait!
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 40 | 11:35 PM
Felicia, momentan problema a disparut dar as dori si eu sa stiu care a fost problema?! smile
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 41 | 8:15 AM
CreareWebsite, a fost cauzată de unul dintre advertiseri - de aici și durata lungă de rezolvare
Good things come to those who wait!
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 42 | 8:22 AM
Felicia, ok
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Mi-a aparut ceva dubios pe site
  • Pagina 3 din 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Căutare: