• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Probleme Container Lateral
Probleme Container Lateral
petryca90
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 2:14 PM
Recent am schimbat tema de la ucoz și nu pot pune mai mult de 3 secțiuni pe partea dreaptă a site-ului si imi mai apare un editor vizual si html sus in tabela cu stiri si apare numai cand activez constructorul cel corect il am jos aceasta este pagina web rtpes.ucoz.ro ma poate ajuta cineva
Material modificat de petryca90 - Marţi, 24/03/2015, 2:53 PM
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 2 | 1:17 AM
petryca90, eu vad 4 sectiuni ....

Ai rezolvat?

petryca90
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 12:36 PM
nu pot face mai mult de 4 sectiuni cand activez constructorul mi le arata dar cand dezactivez constructorul nu mi le mai arata eu de exemplu am 8 sectiuni!
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 4 | 4:03 PM
petryca90, apasa pe Salvează modificările, nu pe Închide Constructorul.
petryca90
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 10:45 PM
pai eu dau salveza modificările dar nu mi le arata cad dezactivez constructorul si cand activez contrainerul mi le arata
Material modificat de petryca90 - Miercuri, 25/03/2015, 10:46 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 10:48 PM
petryca90, eu am doar o singura explicatie.. tu nu ai instalat template-ul corect.
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 7 | 11:36 PM
petryca90, pentru o parte din secțiuni problema este la: $FRIENDS$ - îmi poți spune care ar fi scopul acestuia? În momentul în care utilizezi coduri greșite, secțiunile nu pot fi afișate în mod corect.
Good things come to those who wait!
petryca90
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 8:35 PM
Felicia, problema de când am schimbat background-ul cu unul de al meu și de atunci am problema
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 9 | 12:06 PM
petryca90, verifică în Primul recipient, poate s-au adăugat coduri precum <?if($VAR$)?> (în plus) înainte de fiecare secțiune. Dacă da, șterge-le și vezi dacă funcționează.
În ceea ce privește $FRIENDS$ - nu mai există în cadrul sistemului de câțiva ani, deci acesta oricum nu va funcționa.

Good things come to those who wait!
petryca90
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 10 | 1:56 PM
Felicia, Mulțumesc am rezolvat .
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Probleme Container Lateral
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: