Mesaj # 1 | 6:27 PM
1. In panoul de control, la sectiunea video, imi apar video-urile mele, pe care tocmai le-am incarcat. Cum fac aceasta categorie a sectiunii "Video-urile mele", vizibile pe site, in meniul acestuia ? Nu reusesc sa ma descurc, daca ma puteti indruma, va rog ?

2. Exista posibilitatea ca in momentul copierii unei pagini din word, ce contine si una, doua imagini, continutul acesteia sa fie preluat pe site inclusiv cu imagine ?

3. Mi-ar fi placut, dar nu stiu cum sa fac unul din titlurile inscrise in meniul site-ului, atunci cand pun cursorul pe el sa se seschida intr-o mica fereastra in care pot copia fisiere din word, fiecare pe o pagina separata, pe care o pot alege din acea mica fereastra. Mentionez ca am reusit asta prin incercari repetate, dar pentru fisiere - nu vreau asa. Poate sa ma ajute cineva ?
Nu ma pricep deloc la programare, deci eu trebuie sa lucrez doar cu formatele clasice, in care vad ceea ce scriu/copiez din word.

O zi buna smile

Adăugat (19/10/2014, 5:27 PM)
---------------------------------------------
E prea pueril ceea ce am intrebat, sau e prea complicat ? Cred ca mai degraba e prima varianta si nu vreti sa va complicati existenta.

Oricum, eu va multumesc pentru intelegere i va doresc o saptamana fericita smile