• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Adresa proprie (Oare se poate schimba)
Adresa proprie
MenCar3438
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:16 PM
Salutare fratilor.
Merge sa schimb adresa proprie?????? Ca am cam asa:
www.numele.ucoz.ro (Si vreau) www.altnume.ucoz.ro
MenCar
Postări: 21
Reputație: 0
Mesaj # 2 | 8:18 PM
Teas ajuta eu da nu stiu nici eu......

App imi place numele tau wink wink wink wink wink wink
Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 8:35 PM
MenCar3438, Nu se poate ... doar daca iti cumper un domeniu.
Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
MenCar
Postări: 21
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 8:40 PM
Ce nu se poate sa schimbi ???????
Whisper™, Serios nu se poate schimba??? in loc de ucoz sa puna alceva cum ar fi at.ua am vazut la cineva.

Adăugat (28/10/2011, 7:40 PM)
---------------------------------------------
App se poate sa expire siteul ??????

Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 5 | 8:50 PM
MenCar, Site-ul nu expira niciodata (cu o singura conditie) trebuie sa ai cel putin 1 vizita la 30 de zile pe site ca el sa ramana activ.
Iar in legatura cu
Quote (MenCar)
Whisper™, Serios nu se poate schimba??? in loc de ucoz sa puna alceva cum ar fi at.ua am vazut la cineva.
se pot folosi urmatoarele subdomenii , m-am referit la faptul ca nu mai poti schimba spre exemplu numesite.ucoz.com in numesite.ucoz.ro pe acelasi site ... doar daca creezi unul nou.
Atașamente: 4898076.png (2.1 Kb)

Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
MenCar
Postări: 21
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 8:57 PM
Asa men, pe mine ma intereseaza ca am ucoz.ro si vreau ucoz.com cum fac imi spui te rog.
Ms mult Whisper™ mare domn wink wink wink wink wink wink
Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 7 | 9:15 PM
Deci MenCar, exact cum ai creat site-ul pe ucoz.ro il creezi din nou cu acelasi nume dar folosesti subdomeniul ucoz.com , sistemul uCoz nu permite modificarea numelui unui site, odata creeat asa va ramane ... doar daca creezi unul nou si folosesti numele dorit.Asta ar insemna sa pleci iar de la 0 , ceea ce nu cred ca ti-ar conveni :).
Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
MenCar
Postări: 21
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 11:32 PM
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 9 | 7:51 PM
Ar mai fii o varianta , dar nu e prea recomandata
Creerea site-ului cu nume si domeniu dorit si adaugarea pe si a iframeului de la site-ul anterior (bineinteles vei fii nevoit sa pastrezi reclamele impuse de la uCoz si pe al doilea site sau sa platesti pentru scoaterea lor)

Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 10 | 8:16 PM
Nu as recomanda asa ceva bogdannn96, intradevar e o optiune si asta dar nu are nici o valoare, nu are ce indexa deci site-ul va fi 0 in google.
Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Adresa proprie (Oare se poate schimba)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: