• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Centralizare pe ecran...
Centralizare pe ecran...
OktavYan
Postări: 25
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 4:32 PM
am un script de chat pus pe site .... mici chat in slide biggrin si vreau sa fie mereu centralizat in mijloc ... pentru ca mereu cand intru de pa computere straine imi arata chatul ba intro parte ba in alta... (din cauza marimii ecranului) Multumesc.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 5:40 PM
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 3 | 6:31 PM
OktavYan, urmareste topicul acesta ca sa iti dai seama http://forum.ucoz.ro/forum/4-184-1 dupa ce faci ce scrie pe acolo o sa apara situl centrat indiferent de rezolutie sau browser.

Adăugat (17/10/2011, 5:31 PM)
---------------------------------------------
incearca linkul din ultimul mesaj al lui DEVIL ca acol ai tot detaliat:) sry


Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
OktavYan
Postări: 25
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 6:36 PM
Chibo, Muşatinu, Multumesc biggrin chiar ma ajutat asta:)
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 5 | 6:37 PM
tu ai patit ca mine in loc sa mearga tema pe default ai trecut pe my_css si atunci centrat nema cred , asta din cate mi-am dat eu seama :)) spor .
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
OktavYan
Postări: 25
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 8:22 PM
merci dar .. :)) nam inteles ce ai vrut sqmi spui :)) maim facut tema .. si .. :))) am sters tot tot tot :)) si apoi am pus un text la marimea 300 :))) adica lam lasat ca in loc de logo am scos tot tot tot ... Baga idul de mess-si imi dai un Buzz si imi spui ca esti chibo :)))
appp. siteul meu este : WWW.Chat20.ucoz.ro :))) am 2 chaturi

Apropo: :)) de unde ai bannerul ala mini jos cu cate visits ai? mil dai si mie ... ca vad ca e ... de ala sati inregistrezi siteul pe alt sit4e=)))
Material modificat de Devil - Luni, 17/10/2011, 8:29 PM
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 7 | 9:01 PM
dai click pe el si vezi de unde e smile faci un cont si .........de acolo te descurci ca ai buletin:))) spor.
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Centralizare pe ecran...
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: