• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Sectiunea Prietenii site-ului (nu mai este vizibila)
Sectiunea Prietenii site-ului
creezsiteuri
Postări: 24
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 2:04 PM
Salut.Am cautat aceasta problema pe forum dar nu am gasit-o.Acum 2 zile am sters din meniul constructor sectia "Prietenii site-ului".Acum cand incerc sa o readaug din acelasi meniu...o adaug...dau salvare dar nu apare pe site.Aveti idee cum pot rezolva aceasta problema?Multumesc
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 5:27 PM
creezsiteuri, e o problema aici,, se pare ca exista tegul $FRIENDS$, teg pe care niciodata nu l-am vazut si nici in care nu stiu cum sa adaugi acei prieteni

intri in Customize design >> containeru in care ai salvat acel block

Vei vedea ca acel bloack are conditia daca sunt prieteni.... la tine nu apare pentru ca nu-i ai si nu stiu cum sa-i adaugi,,,

cel mai bine e sa creezi block nou fara elemente ale site-ului in care sa adaugi prietenii manual smile

creezsiteuri
Postări: 24
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 5:40 PM
Salut.Ai dreptate Muşatinu intradevar are conditia if.ceea ce nu inteleg eu,e de ce dupa ce am selectat tema si am deschis prima data site-ul au aparut si acum nu ii mai recunoaste.cred ca asa am sa fac pana la urma....am sa ii bag manual eu.multumesc pentru raspuns
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 4 | 6:31 PM
aceelasi lucru l-am facut si eu am sters prietenii si acum.....lucru manual:)
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Configurarea design-ului » Sectiunea Prietenii site-ului (nu mai este vizibila)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: