• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Alte funcții » Cum sa faci bani cu site-ul tau ucoz.
Cum sa faci bani cu site-ul tau ucoz.
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 1 | 10:46 PM
Salut ,dupa cum spune si titlul topic ului o sa va arat o madalitate foarte simpla de a face ceva banuti cu ajutorul site ului dumneavoastra si anume cu ajutorul reclamelor.Pentru a obtine respectivele coduri pentru reclame pe care va trebuii sa le introduceti in codul vostru HTML va trebuii sa va inregistrati pe anumite site-uri de specialitate ,dintre care recomand 2 :
CPM Fun : CPM Fun
Bidvertiser : Bidvertiser

De ce recomand pe acestea 2 ? Pentru ca le folosesc si eu si sunt multumit de serviciile oferite si pentru ca fac plata pentru sume marunte Bidvertiser 10-20$ nu mai stiu exact ,dar scrie pe site daca verificati si CPM Fun 100$
Personal folosesc ambele servicii ,in urmatorul fel : Cate 3 reclame de la fiecare firma si ATENTIE mare : marimea anunturilor trebuie sa fie diferita,adica : Poti avea 3 coduri pentru 3 bannere de diferite marimi pentru fiecare site de specialitate in parte.
Va multumesc pentru ca ati citit topic ul si va doresc succes in castigarea unor bani cinstiti de buzunar smile


dunaalexandrumarian
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 2 | 9:35 PM
Si eu vreau sa stiu raspunsul cool
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 3 | 8:51 AM
Crazyness, ineficient.
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 4 | 3:47 PM
dunaalexandrumarian, ce raspuns ?

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Alte funcții » Cum sa faci bani cu site-ul tau ucoz.
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: