• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Alte funcții » adaugare continut Artisteer 4 (adaugare continut Artisteer 4)
adaugare continut Artisteer 4
Abundenta
Postări: 17
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 9:12 PM
dupa ce crezi pagina cu Artisteer 4 cum poti adauga continutu pe ucoz ?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 10:51 PM
Abundenta
Postări: 17
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 11:30 PM
Multumesc . E foarte usor , probabil am sa reusesc peste scurt timp 40 50 ani
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 11:37 PM
Abundenta, :))) nu, daca cunosti elementaru in css si html, o sa reusesti.
Abundenta
Postări: 17
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 11:48 PM
da se poate creea cu Artisteer 4 dupa sa adaugi pe ucoz ? , sa nu ma chinui degeaba , multumesc !!
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 0:06 AM
Abundenta, ok, uite nu stiu ce e Artisteer, dar daca prin el faci site si ti se pune la dispozitie un fisiere htmle, css, js si imagini, vezi mai sus cum se adapteaza in uCoz. Daca nu e asa, inseamna ca e php, si tu trebu mai intai sa-l faci in html apoi il adaptezi in uCoz. Alta metoda nu exista, sau cel putin nu stiu.
Abundenta
Postări: 17
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 0:15 AM
probabil nu e bun sau e difici pentru mine http://postimg.org/image/90j6zptud/

Daca esti dragut da'mi un nume de program care sti sigur ca este bun pentru creat pagini si se incarca pe ucoz

nu mai adaug nimica decat Multumesc indiferent de raspuns multumesc o seara plcuta
protutorial0
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 0:54 AM
Abundenta, nu o sa gasesti un program care sa incarce automat template-ul dorit de tine, mai ales ca nu e unul adaptat pentru ucoz. Cred ca as putea sa te ajut cu template-ul pe care il ai tu, posteaza aici un printscreen cu fisierul index deschis intr-un browser sa imi fac o idee .
Abundenta
Postări: 17
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 1:10 AM
http://postimg.org/image/dpvo9nful/

asta e dar ,,,,, cred ca am sa platesc pe alt host cu html5 asa este mai usor si pentru prostu de mine

pagina e http://zahy.ro/ www.lafenice.ucoz.org
Material modificat de Abundenta - Joi, 07/01/2016, 1:13 AM
protutorial0
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 10 | 8:02 AM
Abundenta, pot sa te ajut eu cu template-ul, se rezolva in maxim jumatate de ora, doar sa ai rabdare pana mai pe seara cand pot sa intru din nou, eventual poti sa faci o cerere la mine pe site si sa lasi tot ce trebuie

Material modificat de protutorial0 - Joi, 07/01/2016, 9:37 PM
Abundenta
Postări: 17
Reputație: 0
Mesaj # 11 | 11:41 AM
am sa ma mai uit pe glogger am vazut ca platesti 13 euro pe an e si mai economic si mai simplu pentru mine, daca raman pe ucoz am sa intru pe forum la tine dau like la pagina fb tot ce scrie acolo ,
protutorial0
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 12 | 9:39 PM
Abundenta, e alegerea ta , parerea mea e sa ramai pe ucoz si cu timpul o sa te obisnuiesti
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Alte funcții » adaugare continut Artisteer 4 (adaugare continut Artisteer 4)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: