• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Alte funcții » Website blocat (Cum pot sa mil reintorc inapoi)
Website blocat
[P]ro[N]ick
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 10:50 AM
Am si eu o intrebare cum pot sa imi reintorc Website-ul inapoi ca mi la blocat pentru Motivul:Hiding copyright. Si ce inseamna acest motiv.
Deci eu stiu ca un coleg de al meu aveam tot asa site care avem ambi pe el chat radio muzica el era invidios ca eu am mai multi oameni pe el si mi la blocat .. cum pot sal reintorc inapoi..
Cine ma poate ajuta dati un contact pe skype:no.name1304
Multumesc foarte mult
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 2 | 11:11 AM
[P]ro[N]ick, Hiding copyright înseamnă că ai ascuns codul $POWERED_BY$ prin anumite metode. Pune-l înapoi în partea inferioară a site-ului, apoi scriei suportului technic.
[P]ro[N]ick
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 12:02 PM
am trimis mesaj la suport tehnic acuam osa primesc site-ul inpoi o sa mil deblocheze sia m pus la loc codul $POWERED_BY$
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 4 | 12:56 PM
Citat [P]ro[N]ick ()
acuam osa primesc site-ul inpoi o sa mil deblocheze

Dacă asta a fost o întrebare şi chiar ai pus înapoi codul $POWERED_BY$, atunci da, site-ul va fi deblocat.
[P]ro[N]ick
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 1:04 PM
da eu am pus codul inapoi la sectiune de jos a site-ului ... cind o
sa mil deblocheze..
Material modificat de [P]ro[N]ick - Luni, 04/08/2014, 1:39 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 2:25 PM
[P]ro[N]ick, cand suportul tehnic va revizui problema ta. cel mult 48 ore. Depinde de situatie.
[P]ro[N]ick
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 2:31 PM
bine multumesc
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 8 | 11:15 PM
[P]ro[N]ick, poţi te rog să menţionezi şi adresa URL al site-ului tău?
[P]ro[N]ick
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 5:47 PM
www.radio-bandit.do.am acesat este site-ul

Adăugat (05/08/2014, 4:47 PM)
---------------------------------------------
imi puteti spune osa mil deblocheze .. ca sa stiu ca deja a trecut o zi de cind am contactat supert tehnic si am pusu codul inapoi

Material modificat de [P]ro[N]ick - Marţi, 05/08/2014, 2:23 AM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 10 | 6:13 PM
[P]ro[N]ick, nimeni nu stie, suportul tehnic si acest forum functioneaza seprat.
tu le-ai scris ca ai scos scriptu care ascunde drepturile de autor?

Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 11 | 7:05 PM
[P]ro[N]ick, verifica-ti te rog adresa de e-mail si confirma primirea raspunsului. Recomandarea este ca, pe viitor, in momentul in care folosesti formularul de contact de pe prima pagina, asigura-te ca ai specificat corect adresa de e-mail - daca aceasta este specificata gresit, nu prea ai cum sa primesti un raspuns.
Pentru siguranta, poti utiliza formularul din Panoul de Control al website-ului tau -> Ajutor -> Asistenta tehnica.

Good things come to those who wait!
[P]ro[N]ick
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 12 | 8:07 PM
deja am trimis acum un mesaj cu emailu inregistra la web site blocat .. puteti sa mil deblocati acum.. multumesc si cer scuze de deranj nu am fost la curent deja am sa stiu ca nu trebu de ascuns dreptul de autor.
Material modificat de [P]ro[N]ick - Marţi, 05/08/2014, 8:13 PM
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Alte funcții » Website blocat (Cum pot sa mil reintorc inapoi)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: