• Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Alte funcții » Cautare pe site !
Cautare pe site !
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 1 | 9:49 PM
Merge pentru orice modul si are aspect clasic . Intrebarea este cum se face ?

Sursa : Site ucoz


Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 4:14 PM
Crazyness, ce vrei să faci mai exact?
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 3 | 6:00 PM
Pai am si eu cautarea google dar nu stiu cum sa fac sa-mi afiseze rezultatele pe propria mea pagina cum afiseaza la el.Pun codul dar nu merge . Nu-mi dau seama ce gresesc.

Adăugat (28/05/2014, 5:00 PM)
---------------------------------------------
O alta intrebare ca nu am mai intrat de mult pe forum : S-a schimbat recent banner-ul (reclama) de la ucoz ,ca-mi apare diferit ?



ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 6:02 PM
Crazyness, cauta la mine pe site, este un script de cautare multifunctionala, si acolo este optiunea de a cauta prin google, astfel ca sa arate doar rezultatele site-ului tau.
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 5 | 8:40 PM
Muşatinu, nu mai stiu parola de pe site si nici nick-ul :)) Ma poti ajuta ?

Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 6 | 9:19 PM
Crazyness, ceri parolă nouă. Există opţiunea dacă bine îmi amintesc.
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 7 | 9:54 PM
bigblog, numai situ nick si nu mere cu mail. Nu sunt prost.

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 8 | 10:48 PM
Crazyness, dupa mail-ul indicat pe acest forum esti inregistrat cu nick-ul Alex http://maxrom.ucoz.com/index/8-1419
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 9 | 1:05 AM
Crazyness, referitor la întrebarea ta despre banner - răspunsul este da, testăm un nou format, ceva mai modern, pentru o perioadă nedeterminată.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
kollyma
Postări: 42
Reputație: 0
Mesaj # 10 | 7:31 PM
am o problema cu siteul meu cand caut un film nu mil arata... filme de 2 saptamani adugate si nu mil gaseste , rezovati problema asta smile ast un raspuns mai concret ca am mai intrebat odata smile :)
Site http://www.radiokollyma.com/
Material modificat de kollyma - Miercuri, 03/12/2014, 7:32 PM
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 11 | 8:54 PM
Citat kollyma ()
ca am mai intrebat odata

Ai mai întrebat, şi ai primit şi răspuns - unul chiar concret. Problema a fost transmisă către echipa de dezvoltatori, şi e în curs de rezolvare. Răbdare...
DjLeony
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 12 | 1:15 PM
si eu am o problema pe site am si eu cont pe t5.ro si acolo la statistici numi arata nimica oare de ce ce trebuie sa fac sami arate si mie ceva vizitatori etc... uitati siteul www.Muzicanoua2014.ucoz.ro astept si eu un raspuns daca se poate biggrin
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 13 | 2:02 PM
DjLeony, uCoz nu are nimic comun cu t5.ro
intrebarea trebu sa fie pusa catre administratia t5.ro

DjLeony
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 14 | 2:08 PM
iti multumesc
kollyma5086
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 15 | 7:18 PM
sal am o problema la site http://www.radiokollyma.com/ cand dau sa caut un film etc nu imi apare am mai intrebat odata.... prima nu imi gasea alea noi adaugate.... acuma nu imi gaseste nici unu cry va rog sa rezolvati problema
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Alte funcții » Cautare pe site !
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare: