• Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Alte funcții » Cautare pe site !
Cautare pe site !
Andu
Postări: 56
Reputație: 0
Mesaj # 16 | 9:06 PM
kollyma5086, la fiecare film trebuie să adaugi câteva tag-uri.Spre exmplu dacă scri "film......." la adăugare tag, atunci când o să cauți această denumire, o să găsești exact acel film.

http://gadget.ucoz.ro/radio.gif

Sau cel puțin așa cred.

Gadget.ucoz.ro - Știri IT, Top-uri și Review-uri
Material modificat de Andu - Marţi, 23/12/2014, 9:08 PM
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 17 | 3:04 AM
Citat kollyma5086 ()
prima nu imi gasea alea noi adaugate.... acuma nu imi gaseste nici unu cry va rog sa rezolvati problema


Ai bagat taguri cand ai adaugat filmele?

Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 18 | 7:00 PM
<conţinut şters>

Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 19 | 8:55 PM
Crazyness, am şters mesajul tău. Te rog ca pe viitor nu mai insulta utilizatorii. Fiecare are capacitatea sa de cunoştinţe, şi nu trebuie să-i criticăm după asta. Poţi să îţi promovezi site-ul în această temă de discuţie. De data asta ţi-am scăzut numai reputaţia. Data viitoare rişti penalizare.
kukoolcrivat
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 20 | 7:56 PM
si la mine este tot la fel nu imi gaseste ceea ce caut ma refer la adaugari recente cam din ultimele 2 luni.taguri pun la orice film adaug pe site de 2 ani si cautarea este dezastruoasa,rog sa rezolvati problema. siteul http://movieplex.ucoz.com
kollyma
Postări: 42
Reputație: 0
Mesaj # 21 | 12:40 PM
Andu, nu este cum zici tu asta e o problema de de la ucoz wacko si o sa mai treaca 3 ani si tot nu se rezolva ..... am si taguri am tot prima toate bune si frumoase acuma nu mai merge nimica angry si ala Crazyness nu stiu daca ma jicnit pe mine da nu prea ma intereseaza

Adăugat (09/01/2015, 11:40 AM)
---------------------------------------------
io zic la cautare pe site SEARCHFORM vad ca raspund toti da nici unu nu stie wacko asta e o problema tehnica de la ucoz ce treaba are una cu alta

Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 22 | 8:02 PM
kukoolcrivat, kollyma, situația cu search-ul este deja în atenția echipei tehnice și se caută o soluție pentru a fi rezolvată în cel mai scurt timp posibil.
Însă, din păcate există situații ce nu pot fi remediate de pe o zi pe alta, iar dacă perioada este ceva mai lungă decât ne-am dori, asta nu înseamnă că aceasta nu va fi soluționată smile

Good things come to those who wait!
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 23 | 7:12 PM
kukoolcrivat, te rog să verifici site-ul iar dacă încă mai întâmpini probleme în ceea ce privește căutarea să revii cu mesaj.
Good things come to those who wait!
Master1961
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 24 | 0:02 AM
Salutare. Este posibil pe aceasta platforma sa creez un formular de cautare, dar sa-mi arate doar logarile si delogarile utilizatorilor cautati, asa cum sunt afisate in ,, JURNALUL DE ACTIUNE,,. Acolo apar toti, dar ma intereseaza sa-mi arate logarile si delogarile doar la cei selectati nu la toti. Daca ma poate ajuta cineva sunt dispus sa achit si o suma considerabila pentru asta. Multumesc.
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 25 | 5:14 PM
Master1961, este posibil, însă doar utilizând PHP.
Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Alte funcții » Cautare pe site !
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare: