• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Distribuitor rețele sociale » Script (Cum pot face sa imi apara la fel?)
Script
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 3:35 PM
Am intrat pe acest site si am dat peste acest buton RAPORTEAZA .
As vrea sa stiu daca se poate adauga acest script si pe site-urile Ucoz,si daca se poate as avea nevoie sa ma ajutati sa il pot instala corect.
Aici las adresa site-ului pentru exemplu.
http://www.cinemahd.ro/the-wicked-2013-online-subtitrat.html

Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 2 | 3:40 PM
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 4:29 PM
Mersi bigblog,l-am bagat acum insa nu stiu care este problema ca nu imi apare nimic,,,ma mai uit prin script sa vad ce este gresit

Adăugat (23/02/2016, 3:29 PM)
---------------------------------------------
Nu merge am tot incercat insa nu merge .


Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 4 | 6:38 PM
marius1577, daca tu esti autorul postarii, nu apare. Logic. Nu apare nici pentru vizitatori.
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 5 | 8:36 PM
ok am inteles ,,,,vin cu o alta problema .....formularul comentariilor ,,,,nu pot face un comentariu,nici eu nici vizitatorii site-ului,nu stiu din ce motiv insa odata cu actualizarile Ucoz au inceput sa apara si problemele pe site la mine.....formularul comentariilor arata astfel......http://cinemax-online.com/load/2013/a_single_shot/2-1-0-2865
Nu pot adauga nici un comentariu absolut nimic.
Care poate fi cauza???

Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 6 | 11:59 PM
marius1577, CP -> Unelte -> Comentarii sociale. Verifica modulele unde comentariile sunt activate.
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 7 | 11:29 AM
Da am verificat asa cum ai zis tu bigblog,insa nu merge nici daca activez comentarii sociale nici comentarii clasice,,,,sant activate comentariile in modulele Filme online si seriale online,,,load si stuff insa nu merge sa las niciun comentariu,,,aveti idee de ce ???
Inainte imi mergea perfect .

Adăugat (25/02/2016, 7:16 PM)
---------------------------------------------
Mai nou am observat ca dupa ce am setat totul ok la Comentarii fara niciun rezultat,,,,,am adaptat alt aspect si alt formular pentru comentarii,,,insa nici asa nu se intampla nimic.Rog un admin daca poate verifica site-ul pentru a sti daca este vreun bug ceva sau vreo problema de la Ucoz.Site-ul meu poate fi accesat direct de pe semnatura mea,,,iar block-ul comentariilor este sub player-ul filmelor.

Adăugat (27/02/2016, 10:29 AM)
---------------------------------------------
Imi mai da cineva vreun raspuns la problema comentariilor de pe pagina filmelor????


Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 8 | 10:49 PM
marius1577, singura variantă de rezolvare este prin intermediul script-urilor. Nu există o soluţie standard în cadrul sistemului în această situaţie.
Good things come to those who wait!
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 9 | 10:00 AM
Mai exact ce ar trebui facut??Ce script as putea folosi pentru ca sa imi apara formularul comentariilor pe pagina unde am playerul filmelor.Eu am incercat tot ceea ce am stiut insa fara rezultate,repet aceasta problema mi-a aparut dupe ce sau facut actualizarile din sistemul Ucoz.
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 10 | 12:12 PM
marius1577, îmi poți trimite exact ce ai încercat până acum?
Good things come to those who wait!
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 11 | 6:27 PM
Am rezolvat jumatate din problema acum imi apare formularul comentariilor insa dupa ce am scris un comentariu nu il publica,,,apas butonul Posteaza insa nu se intampla nimic.Imi puteti spune si mie unde poate fi problema???
Aici las adresa ca sa puteti vedea cum imi apare formularul comentariilor http://cinemax-online.com/load/filme_2016/gods_of_egypt/36-1-0-2887

Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 12 | 8:36 PM
marius1577, din câte se poate observa formularul funcționează corect acum. Eventual încearcă un Ctrl+F5...
Good things come to those who wait!
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 13 | 7:55 AM
Apare corect insa daca vrei sa lasi un comentariu nu merge.Am incercat asa cum ai spus tu si tot degeaba nu se posteaza comentariul.Am sa va rog sa intrati din nou pe pagina si sa lasati Dvs un comentariu poate la mine nu merge din alt motiv.
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 14 | 11:19 AM
Postat: http://cinemax-online.com/load/filme_2016/gods_of_egypt/36-1-0-2887
Good things come to those who wait!
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 15 | 8:47 PM
Da intradevar acum merge si la mine,insa inainte orice as fi scris nu mergea postat.
Multumesc pentru ajutor.

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Distribuitor rețele sociale » Script (Cum pot face sa imi apara la fel?)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: