• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Video » Categorii modul
Categorii modul
stefybosu
Postări: 26
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 10:41 AM
Am instalat un template nou site-ului, iar in formularul pentru adaugare din modulul video meniul drop-down cu categorii care ar fi trebuit sa apara apare ca un buton... Idei?
site: http://stephano.tk

be the best! Fuck the rest ;)

Portalul Orasului Braila

ofer asistenta in domeniul designului web: html, css, javascript doar dati pm sau add: stef_br01@yahoo.com
Material modificat de stefybosu - Vineri, 03/05/2013, 11:36 AM
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 2 | 9:43 PM
Dupa ce stergi codul de mai jos din CSS ar trebui sa mearga:
Cod
#doSmbBt,.u-combobut,#siM31,#siM32 {display: none;}
.u-comboeditcell,.u-combo {border:0!important;background:none!important;}
.u-combolist {background:#3a3939!important;border:1px solid #fff!important;color:#999!important;}

Good things come to those who wait!
stefybosu
Postări: 26
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 9:51 PM
nu, scuze dar nu merge...
be the best! Fuck the rest ;)

Portalul Orasului Braila

ofer asistenta in domeniul designului web: html, css, javascript doar dati pm sau add: stef_br01@yahoo.com
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 4 | 10:36 PM
Inseamna ca nu am inteles exact natura problemei cu care te confrunti. O sa te rog sa detaliezi un pic. Multumesc!
Good things come to those who wait!
stefybosu
Postări: 26
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 10:46 PM
deci..
dupa ce am mai rasfoit putin site-ul am descoperit ca sunt mai multe erori. Problema este ca unele meniuri drop-down (cod: <select><option></option>...</select>) apar ca si butoane care au ca functie trimiterea formularului de adaugare a respectivei chestii. daca nu se poate repara, macar se pot edita codurile pentru $CAT_FL$... adica tagurile implicite de la Ucoz?

be the best! Fuck the rest ;)

Portalul Orasului Braila

ofer asistenta in domeniul designului web: html, css, javascript doar dati pm sau add: stef_br01@yahoo.com
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Video » Categorii modul
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: