• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Actualizări ale sistemului uCoz » 10 șabloane noi (Actualizarea 11-2017)
10 șabloane noi
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 1 | 10:10 AM
Începem săptămâna într-o notă diferită. Astăzi ne face plăcere să prezentăm cele mai noi șabloane uCoz, cu teme diferite. Detaliile sunt deja disponibile pe blog: http://blog.ucoz.ro/actualizari/sabloane-noi
Good things come to those who wait!
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 2 | 12:38 PM
Felicia, slabute....
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 3 | 3:50 PM
CreareWebsite, dacă ai sugestii, nu ezita să ni le transmiți wink
Good things come to those who wait!
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 4 | 0:13 AM
Felicia, Sunt sabloane (adevarat ca originale) care alte platforme au inceput sa le ofere gratuit acum cel putin 4-5 ani.
Marturisesc ca imi doresc ca UCOZ sa creasca din ce in ce mai mult, mai ales in Romania dar asa nu cred ca are foarte multe sanse. Pentru a castiga Ucoz bani in Romania trebuie sa si ofere ceva competitiv cu privire la aspectul saiturilor. Cu cat saiturile sunt mai reusite cu atat mai mult o sa atraga utilizatori /clienti activi care o sa bage bani in Ucoz. Ofertele Ucoz sunt bune dar sabloanele lasa de dorit....

Fabian
Postări: 168
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 7:01 PM
Sablonul #1713 mi se pare interesant, poate il voi adapta si eu pe site-ul meu in viitor.
Calitate, nu cantitate.
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Actualizări ale sistemului uCoz » 10 șabloane noi (Actualizarea 11-2017)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: