• Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Actualizări ale sistemului uCoz » Un nou Design pentru Forum (Descrierea temei de discuție)
Un nou Design pentru Forum
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 1 | 7:38 PM
Dragi utilizatori, procedura de implementare a noului Design al Forum-ului uCoz a fost finalizată cu succes! Acum, sub o nouă înfățișare, suntem fericiți să vă prezentă noul design al Comunitații uCoz vorbitoare de limba română.

Cu această ocazie, așteptăm păreri, sugestii și impresii iar, în cazul identificării vreunei erori, puteți comunica situația apărută chiar în cadrul acestei teme de discuție, pentru a vă putea face experiența utilizării cât mai plăcută!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
xXx_vasya_xXx
Postări: 185
Reputație: 8
Mesaj # 2 | 10:50 PM
Foarte frumoasa tema bravo cool
TvLive-HD "Posturi TV , Radio si Scoruri LIVE !"
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 3 | 2:55 AM
xXx_vasya_xXx, mulțumim. Sperăm să placă tuturor la fel de mult.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 4 | 4:24 PM
De unde am putea lua si noi aceasta tema?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 5 | 5:09 PM
Gravedigger, viseaza... nu se distribuie si site-ul iti va fi blocat pentru preluare smile
djdorin
Postări: 173
Reputație: 3
Mesaj # 6 | 10:26 PM
Raver, este super noul desing
Miche234
Postări: 11
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 10:30 PM
Raver, este super noul desing
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 8 | 1:35 AM
Gravedigger, momentan e closed protejat prin drepturi de autor, utilizabil doar pentru Forum. Dar, cum totul e relativ e posibil ca, pe viitor să îl oferim Webmasterilor.

djdorin, Mulțumim încă o dată.

Miche234, Mulțumim.

Apropo, ce părere aveți de actualizările de aici? Care vi se pare cea mai interesantă?

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
dj_mazz
Postări: 267
Reputație: 13
Mesaj # 9 | 2:15 AM
foarte incantator ochiului...super
http://www.radio-mazzero.com
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 10 | 7:19 PM
Publică textul
Quote (Raver)
Gravedigger, momentan e closed protejat prin drepturi de autor, utilizabil doar pentru Forum. Dar, cum totul e relativ e posibil ca, pe viitor să îl oferim Webmasterilor.

Multumesc de informatie Raver.Este foarte frumoasa.

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 11 | 7:30 PM
Gravedigger, mulțumiri. Sper să placă la fel de mult ca și actualizările din ultima perioadă ale sistemului. Urmează surprize noi după sărbători happy wink
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Danutzzz
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 12 | 10:51 PM
<spam>
ionutz4all
Postări: 72
Reputație: -1
Mesaj # 13 | 9:05 PM
(Muşatinu)
Gravedigger, viseaza... nu se distribuie si site-ul iti va fi blocat pentru preluare

si eu cand am zis ca mi-a copiat cineva siteul repede ca nu am drepturi de autor si cel care a ajutat la copierea siteului este chiar musatinu .......

Muzica noua in fiecare zi http://www.muzicahituri.com
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 14 | 10:12 PM
ionutz4all,prezinta-mi drepturile tale de autor a site-ului care am ajutat cu copierea.. si de,monstreaza ca am ajutat cu copierea ca eu nu stiu din astea.

Si acest topic e pe alta tema

Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 15 | 1:39 AM
ionutz4all, Muşatinu, nu cred ca este locul potrivit pentru aceasta discutie.Am facut o tema de discutie special pe aceasta tema aici.
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Actualizări ale sistemului uCoz » Un nou Design pentru Forum (Descrierea temei de discuție)
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare: