• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Serviciile plătite » Factura Fiscala - plata
Factura Fiscala - plata
gabriellb86
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 11:31 AM
Buna ziua

Va rog sa ma ajutati in gasiea facturii fiscal pentru plata catre ucoz. M-am tot uitat prin setari, dar nu am gasit niimic.

Multumesc
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 2 | 8:05 PM
gabriellb86, invoice-ul se emite doar la cerere. Trimite o solicitare către echipa de Asistență Tehnică, în care să specifici datele pentru invoice și website-ul la care te referi.
Good things come to those who wait!
unnivers
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 11:51 PM
Vreau sa mi se prezinte autorizatia voastra din care reiese ca imi puteti sustrage bani de pe card cand vreti voi, unu la mana, doi la mana vreau sami se prezinte factura fiscala pentru suma care mi-ati sustraso si confirmarea de la mine si trei la mana sa mi se dea linku unde pot depune plagere si mai exact sa va dau in judecata pt ca furati de la oameni si din cate vad nu sunt singura victima.
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 4 | 4:43 PM
unnivers,
Citat unnivers ()
Vreau sa mi se prezinte autorizatia voastra din care reiese ca imi puteti sustrage bani de pe card cand vreti voi,

acordul ți l-ai dat când ai făcut plata, după cum a fost evidențiat și în mesajul anterior
Citat unnivers ()
vreau sami se prezinte factura fiscala

factură fiscală pot emite doar firmele cu sediul în România. După cum este deja public, sediile la nivel de Europa sunt: http://www.ucoz.ro/details/ . Asta înseamnă că pentru plată se poate emite un invoice, după cum am specificat mai sus, iar pentru emiterea acestuia sunt necesare datele tale (a persoanei/companiei către care se emite). Poți să le trimiți ori prin reply la ticketul către Asistența Tehnică, ori prin mesaj privat aici - cum ți-e mai ușor.
Dacă dorești să faci solicitare pentru rambursare, trebuie să ne transmiți primele și ultimele 4 cifre ale cardului de pe care s-a efectuat retragerea, printr-un reply la ticketul către Asistența Tehnică.
Dacă mai există și alte neclarități, le poți adresa printr-una din metodele de contact specificate mai sus.

Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Serviciile plătite » Factura Fiscala - plata
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: