• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Serviciile plătite » Sablon Premium Gratuit (Cum il pot obtine conform ofertei)
Sablon Premium Gratuit
epicatique
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 9:13 PM
Buna ziua,

Astazi am platit pachetul magazin pe 12 luni. Conform ofertei spune ca ar trebui sa primesc in mod gratuit sablon premium. Am ales un sablon care are pret de 19$ de pe ucoztemplates unde m-am inscris cu aceleasi credentiale. Am crezut ca la shopping cart o sa detecteze cumva faptul ca am pachetul de 12 luni si ar trebui sa primesc gratuit sablonul la alegere.

Aveti idee cum se procedeaza ca sa descarci gratuit sablonul premium ales.

Multumesc,
Cristian
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 2 | 9:20 PM
epicatique, prin Panoul de Control al website-ului, trimite un mesaj către Asistența Tehnică, în care să specifici link-ul către șablonul dorit. Ulterior vei primi arhiva acestuia pe adresa de e-mail utilizată la înregistrarea site-ului.

'Mutat în Serviciile plătite

Good things come to those who wait!
epicatique
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 9:26 PM
Multumesc. Am trimis.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 4 | 8:10 PM
epicatique, super, dacă mai ai nevoie de alte informații, îți stăm la dispoziție aici sau prin intermediul Asistenței Tehnice. Pe forum există o secțiune exclusiv dedicată modulului Magazin Online, pe care te invităm să o consulți. Mult succes în dezvoltarea Magazinului Online!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Serviciile plătite » Sablon Premium Gratuit (Cum il pot obtine conform ofertei)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: