• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Serviciile plătite » Black Friday 2013! (Achiziționați coduri promoționale cu 70% reducere)
Black Friday 2013!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 1 | 6:28 PM

Astăzi 29 Noiembrie, cu ocazia adevăratului Black Friday, vă oferim posibilitatea de a achiziționa un cod de reîncărcare cu 70% reducere. Astfel, pentru doar 3$, veți putea să reîncărcați contul oricărui website creat în sistemul uCoz cu 10$.

Puteți achiziționa unul sau mai multe coduri iar, pentru a face acest lucru, trebuie să accesați http://www.giftcode.ucoz.ro , după care să apăsați butonul “Cumpără Cod”. Această promoție de Black Friday va dura până pe data de 2 Decembrie inclusiv, deoarce dorim să oferim această oportunitate și de ziua României.

Mai multe detalii despre promoție găsiți și pe Blog.

Vă dorim cumpărături plăcute și un week-end plin de sărbătoare în suflet!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
YOYOYO
Postări: 133
Reputație: 10
Mesaj # 2 | 8:09 PM
Eu am mai cumparat un cod data trecuta , cand uCoz a implinit 8 ani.

Intrebarea mea este urmatoarea:

Daca mai cumpar unul , acum de "Black Friday" sa zic asa... il pot folosi pe acelasi website pe care am activat si codul precedent?

Material modificat de YOYOYO - Duminică, 01/12/2013, 8:10 PM
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 3 | 12:54 PM
Eu am platit 7 coduri,plata a avut succes dar nu am mai primit nici un mail inapoi...am trimis un mesaj Feliciei si nici un rapsuns deocamdata. Sper sa se rezolve biggrin

Problema a fost rezolvata biggrin
Material modificat de yce - Marţi, 03/12/2013, 2:37 PM
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 4 | 9:41 PM
yce, te rog sa-mi spui daca mailul meu tot nu a ajuns la tine. Ti-am raspuns azi dimineata in jurul orei 11.30.
Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Serviciile plătite » Black Friday 2013! (Achiziționați coduri promoționale cu 70% reducere)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: