• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Serviciile plătite » Primiți 10$ în cont cu doar 3$! (FLASH PROMO cu 70% discount, de ziua uCoz!)
Primiți 10$ în cont cu doar 3$!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 1 | 7:39 PM
Pentru că tocmai am împlinit 8 ani, avem o surpriză pentru voi:

Am lansat o nouă metodă de plată, respectiv încărcarea conturilor website-urilor prin coduri promoționale.

Astfel, doar până pe data de 2 noiembrie inclusiv, puteți achiziționa coduri promoționale de 10$ cu doar 3$! Acestea pot fi utilizate pentru reîncărcarea conturilor website-urilor și achiziționarea de servicii uCoz. De exemplu, valoarea de 10$ poate fi utilizată pentru a achiziționa, un pachet "Bază" pe 3 luni sau modulul "Magazin Online" pe 5 luni. Mai multe detalii despre această promoție găsiți pe Blogul oficial uCoz.

Dacă doriți să achiziționați voucherele imediat, vă invităm chiar aici, pe noul website lansat: http://giftcode.ucoz.ro/
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
ñ¡¢ø£åë
Postări: 13
Reputație: 0
Mesaj # 2 | 10:56 PM
sucazatima cine poate sa-mi faca un radio
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 3 | 7:40 PM
ñ¡¢ø£åë, toate întrebările pentru ceilalți utilizatori uCoz trebuie adresate aici. Noi te sfătuim să încerci singur, pentru că așa vei putea învăța cum se utilizează sistemul uCoz.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Serviciile plătite » Primiți 10$ în cont cu doar 3$! (FLASH PROMO cu 70% discount, de ziua uCoz!)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: