• Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Serviciile plătite » Reclama ucoz
Reclama ucoz
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 16 | 10:56 AM
Din păcate o eroare în cadrul sistemului a dus la afișarea acestor bannere suplimentare pe website-urile gratuite. Situația este în curs de rezolvare - unul dintre cele două bannere a fost deja eliminat.
Ne cerem scuze pentru inconviențele create și vă asigurăm că în cel mai scurt timp va fi remediată situația și în ceea ce privește cel de-al doilea banner.

Good things come to those who wait!
izei
Postări: 19
Reputație: -1
Mesaj # 17 | 8:16 AM
Cel de al doilea banner nu a disparut in cursul zilei de ieri, iar acum cand am intrat pe site din nou afiseaza cele 3 bannere plus se deschid iar alte fereste popup........
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 18 | 9:35 AM
izei, adresa website-ului?
Good things come to those who wait!
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 19 | 10:14 AM
Citat Felicia ()
izei, adresa website-ului?


Problema e foarte mare....ma mai ocup de site, se mai rezolva ceva din nebunia asta cu 48457923 de reclame?

Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 20 | 10:42 AM
izei, am primit mesajul, mulțumesc!
CreareWebsite, situația cu siguranță se va rezolva și este în interesul tuturor ca acest lucru să se întâmple cât mai repede. Din păcate un termen exact nu-ți pot oferi, însă te asigur că echipa tehnică depune toate eforturile pentru găsirea unei soluții.
Tot ce pot să-ți spun sigur este că aceste bannere sunt vizibile doar pe site-urile gratuite și doar de pe IP-urile din România.

Good things come to those who wait!
izei
Postări: 19
Reputație: -1
Mesaj # 21 | 11:35 AM
Eu cel putin am trafic 90% de Romania, si banuiesc ca si ceilalti, deja in 2 zile de cand am acesta problema traficul a scazut simtitor, daca problema se rezolva in x zile probabil o sa ajungem la trafic 0, plus ca algoritmii google te pot taxa oricand cu o retrogradare de la atatea reclame......
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 22 | 6:16 PM
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Serviciile plătite » Reclama ucoz
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare: