• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Serviciile plătite » Serverul nu raspunde la solicitare ! (Serverul nu raspunde la solicitare !)
Serverul nu raspunde la solicitare !
admin0686
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 1 | 3:16 PM
Salut !

Este posibil ca de doua zile sa nu mai functioneze site-ul ? Foarte greu intru pe el !

Am cumparat pachetul minim de gazduire dar eata ca deacum de ceva zile nu pot intra normal pe site ! Plus , perd numerosi vizitatori

http://photomd.ucoz.com/

Este posibil sa transfer site-ul pe un alt host ?

Acesta care sunt gazduit la moment greu functioneaza !

Material modificat de admin0686 - Miercuri, 30/05/2012, 3:36 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 4:16 PM
admin0686
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 3 | 5:48 PM
Muşatinu, va rog frumos ! faceti sa mearga cat mai repede posibil !

Si cine la face aceste atacuri ? Din ce motive ? sad sad

SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 4 | 8:47 PM
admin0686, din motive de "oftica" ca nu sunt si ei la fel de puternici si dezvoltati ca uCoz.
admin0686
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 5 | 9:51 PM
mda, numai rau pe lumea asta ! ceva bun nu fac dar rau sunt multi ! Mersi in orice caz de informatie

Sper ca curand sa fie totul ok

Adăugat (31/05/2012, 8:51 PM)
---------------------------------------------
Vreau sa intreb ! Ce pachet se servici exista care garanteaza functionara site-ului in regim de 98% stabil , fara careva atacuri , ect.

Cred ca aveti servere mai bine securizate la astfel de atacuri !

Plus, ar fii de dorit site-urile care achita un abonament lunar de servici de gazduire ar trebui sa fuctioneze aceste servici in proporti de 98%

Deja de 2 zile imi scriu uni utilizatori ca nu pot accesa normal site-ul meu !

Face-ti ceva !


Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 6 | 8:26 PM
admin0686, acum site-ul tău funcționează perfect. Ne pare rău pentru întrerupere, dar am făcut tot posibilul să respingem atacul în timp util. Dacă mai ai nevoie de ceva, dă-ne de știre.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Serviciile plătite » Serverul nu raspunde la solicitare ! (Serverul nu raspunde la solicitare !)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: