• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » uID şi WebTop » Resetare parola!
Resetare parola!
ten
Postări: 24
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 9:00 PM
Buna ziua, am incercat sa ma loghez in panoul de control si se pare ca nu mai stiu parola, ok nu am mai folosit de mult contul si poate am uitat parola dar parola sa ma loghez la uid o stiu, chestia este ca am dat resetare parola sa-mi trimeata alta pe mail si nu imi vine nimic, de 5 ori am trimis si am asteptat cate 3 ore sa trimit cate o resetare, pana la urma am ajuns la concluzia sa-mi fac alt cont. Asa am si facut si poc, cand sa-mi vina email de confirmare a contului si a adresei de mail, de unde sa iei link ca nu vine nimic :D, vreau raspunsuri multumesc! wacko
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 2 | 3:06 PM
Pentru retrimiterea mailului de confirmare, accesează pagina uid.me/register, introdu adresa de e-mail și dă click pe "Tot ceea ce trebuie să faceți este să confirmați adresa de e-mail" (http://screencast.com/t/IaCLoWfIKiL). Verifică și folderul Spam deoarece este posibil ca mesajul să ajungă acolo.
Dacă în continuare nu primești mesajele este bine să trimiți și un mesaj către echipa tehnică a furnizorului de e-mail, să nu fie o problemă din partea acestuia. Mesajele atât de reamintire a parolei cât și de confirmare a adresei de e-mail se trimit automat, imediat ce trimiți solicitarea.

Good things come to those who wait!
ten
Postări: 24
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 4:08 AM
Din pacate nu se intampla nimic, si am trimis iar cerere de a recupera parola si nu imi vine niciun mesaj, folosesc yahoo cry
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 4 | 12:13 PM
Trimite-mi, te rog, prin MP adresa de e-mail folosită.
Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » uID şi WebTop » Resetare parola!
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: