• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » uID şi WebTop » Schimbare intrebare secreta
Schimbare intrebare secreta
MrMister
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:44 PM
In primul rand salutate tuturor , sunt nou in ce priveste cms ucoz si am intampinat o problema la stergerea unor module , imi cere intrebarea secreta care am uitat ce raspuns are , nici cum nu pot sa o schimb ca mio cere pe cea veche , cum pot rezolva asta ?
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 4:57 PM
Salut,

Iti recomand sa contactezi suportul tehnic ucoz, direct de pe site (www.ucoz.ro, in partea de jos), sau urmand pasii urmatori, iar ei te vor ajuta:

(Control Panel (Panoul de Control) -> Help (Ajutor) -> Support Service (Asistența tehnica)).

Raspund repede (max 48 de ore) si poti sa le pui intrebarea si in romana, in aceeasi forma ca mai sus.

Toate cele bune,

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
ElenaCrimson
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 0:30 AM
haha. cred ca deja-i tarziu (i.e. 2011-2013), dar, intampinand aceeasi problema, am facut cum a zis Raver mai sus (anume am trimis mesaj la tehnic), dar dupa am gasit o nou rezolvare: Principală » Constructor pentru meniul site-ului si x (delete) modulul in cauza.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » uID şi WebTop » Schimbare intrebare secreta
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: